Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

W codziennym życiu naszych czworonożnych towarzyszy niezwykle ważną rolę odgrywa właściwe żywienie. Sucha karma dla psa Orijen to gwarancja odpowiedniej diety. Zadbaj o zdrowie, kondycję oraz dobre samopoczucie Twojego pupila! Wybierz suchą karmę dla szczeniaka Orijen!

Świeże i pełnowartościowe posiłki Twojego pupila to klucz do jego zdrowego i długiego życia. Istotne jest bowiem dopasowanie optymalnej ilości i jakości składników odżywczych do oczekiwań czworonoga. Dorosłe psy mają zupełnie inne potrzeby niż szczeniaczki. Należy więc dokładnie i na bieżąco analizować stan zdrowia oraz nastrój najlepszego przyjaciela. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić mu to, co najlepsze! Jednym z bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań żywieniowych jest sucha karma Orijen.

Sucha karma dla psa Orijen – co ją wyróżnia?

Karma Orijen dla psa reprezentuje nową klasę jedzenia, stworzoną, by odżywić psy i koty zgodnie z ich ewolucyjnym przystosowaniem. Ich biologiczną potrzebą jest dieta oparta na różnorodnym mięsie i białku. Karma dla psa Orijen zawiera najlepsze składniki, m.in. drób chowany na wolnym wybiegu, całe jaja ściółkowe, wołowinę Angus czy ryby poławiane w naturalnym środowisku. Mięsa pochodzą od lokalnych kanadyjskich dostawców i dostarczane są codziennie! Obdarzona zaufaniem przez miłośników zwierząt, wielokrotnie nagradzana sucha karma dla psa Orijen zagwarantuje, że Wasze pupile będą w pełni zdrowe!

Sucha karma dla psa Orijen – co znajdziesz w ofercie marki?

Jak już wiemy, dobra sucha karma dla psa producenta Orijen to bezpieczne posiłki dla milusińskich. Co znajdziesz w ofercie marki?

Na początek – coś dla szczeniaków. Sucha karma dla szczeniaka Orijen Puppy to świeże, świetne wyselekcjonowane produkty, prosto z Kanady. Młody psiak może rozkoszować się tym, co ważne i smaczne. Kurczak, indyk, jaja, a do tego, jako wisienka na torcie, kombinacja owoców, ziół i warzyw. Ta najlepsza sucha karma dla szczeniaka to źródło zdrowia i siły młodzieńca.

Poza wiekiem dużą rolę odgrywają określone cechy danego pupila. Zdecydowanie inne potrzeby mają smukłe i wysportowane kundelki, niż czworonogi zmagające się z nadwagą. Dla tych drugich Orijen ma coś wyjątkowego! Sucha karma dla psa Fit and Trim Dog zawiera aż 85% mięsa. Kurczak i indyk z wolnego wybiegu, jaja ściółkowe oraz ryby łowione w naturalny sposób to źródło białka. Danie pozbawione jest jednak koncentratów białkowych pochodzenia roślinnego oraz glutenu. Dzięki temu świeżymi i naturalnymi składnikami korzystnie wpływamy na sylwetkę zwierzęcia.

Istotna jest również rasa. Sucha karma dla psa Orijen Small Breed Dog przeznaczona jest pupili małych ras. Chrupki niewielkich rozmiarów są łatwo przyswajane. Produkt ten posiada także inne plusy. Sucha karma dla psa to: wyjątkowy smak, poprawa zdrowia oczu, stanu skóry oraz sierści, a także pozytywne wsparcie całego organizmu. Składniki od zaufanych dostawców pozwolą cieszyć się milusińskiemu pełnią życia!

Nasz sklep zoologiczny online to jednak nie tylko najlepsza sucha karma dla psa, ale także inne produkty, takie jak: legowiska dla psa czy przysmaki dla psa. Sprawdź naszą ofertę już dziś!