Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Świeże i pełnowartościowe posiłki Twojego pupila to klucz do jego zdrowego i długiego życia. Istotne jest bowiem dopasowanie optymalnej ilości i jakości składników odżywczych do oczekiwań czworonoga. Dorosłe psy mają zupełnie inne potrzeby niż szczeniaczki. Należy więc dokładnie i na bieżąco analizować stan zdrowia oraz nastrój najlepszego przyjaciela. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić mu to, co najlepsze! Jednym z bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań żywieniowych jest sucha karma dla psa Orijen.

Sucha karma dla psa Orijen – co ją wyróżnia?

Karma ORIJEN dla psa reprezentuje nową klasę jedzenia, stworzoną by odżywić psy i koty zgodnie z ich ewolucyjnym przystosowaniem. Ich biologiczną potrzebą jest dieta oparta na różnorodnym mięsie i białku. ORIJEN zawiera najlepsze składniki, m.in. drób chowany na wolnym wybiegu, całe jaja ściółkowe, wołowinę Angus czy ryby poławiane w naturalnym środowisku. Mięsa pochodzą od lokalnych kanadyjskich dostawców i dostarczane są codziennie! Obdarzone zaufaniem przez miłośników zwierząt, wielokrotnie nagradzane jedzenie i przysmaki ORIJEN zagwarantują, że Wasze psy i koty będą w pełni zdrowe! Więcej możesz dowiedzieć się również na STRONIE PRODUCENTA.

Sucha karma dla psa Orijen – co znajdziesz w ofercie marki?

Jak już wiemy, sucha karma dla psa Orijen to najlepsze i bezpieczne posiłki dla milusińskich. Co znajdziemy w ofercie marki? Na początek – coś dla szczeniaków. Orijen Puppy to świeże, świetne wyselekcjonowane produkty, prosto z Kanady. Młody psiak może rozkoszować się tym, co ważne i smaczne. Kurczak, indyk, jaja, a do tego, jako wisienka na torcie, kombinacja owoców ziół i warzyw. Karma to źródło zdrowia i siły młodzieńca. Poza wiekiem dużą rolę odgrywają określone cechy danego pupila. Zdecydowanie inne potrzeby mają smukłe i wysportowane kundelki, niż czworonogi zmagające się z nadwagą. Dla tych drugich Orijen ma coś wyjątkowego! Fit and Trim Dog zawiera aż 85% mięsa. Kurczak i indyk z wolnego wybiegu, jaja ściółkowe oraz ryby łowione w naturalny sposób to źródło białka. Danie pozbawione jest jednak koncentratów białkowych pochodzenia roślinnego oraz glutenu. Dzięki temu korzystnie wpływamy na sylwetkę zwierzęcia tylko świeżymi i naturalnymi składnikami. Poza wiekiem i określonymi cechami istotna jest również rasa. Sucha karma dla psa Orijen Small Breed Dog przeznaczona jest pupili małych ras. Chrupki niewielkich rozmiarów są łatwo przyswajane. Ponadto wyróżnić warto mnóstwo plusów. Sucha karma dla psa zapewni: wyjątkowy smak, poprawę zdrowia oczu, stanu skóry oraz sierści, a także pozytywne wsparcie całego organizmu. Składniki od zaufanych dostawców pozwolą cieszyć się milusińskiemu pełnią życia!