Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Fish4Dogs to marka zrodzona z pasji i przede wszystkim ogromnej miłości do psów! W Polsce firma pojawiła się z powodu… problemów skórnych pupila! Obecni przedstawiciele Fish4Dogs szukali online sposobu na dermatologiczne dolegliwości swojego wyżła węgierskiego. Tak dotarli do niemal magicznych posiłków dla psiaków, która to żywność wzbogacona jest rybą! Dlaczego w diecie czworonoga ryba jest tak istotna i dlaczego sprzyja zwierzętom zmagającymi się z alergiami?

Sucha karma dla psa Fish4Dogs

To nie ulega wątpliwości – sucha karma dla psa Fish4Dogs jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego czworonoga! W ofercie marki każdy znajdzie coś dla siebie. Firma oferuje między innymi posiłki dla starszych, wysterylizowanych psiaków oraz tych z cukrzycą lub nadwagą i chorobami trzustki. Znajdziesz tam również towar dedykowany czworonogom zmagającym się z problemami dermatologicznymi, ale także produkty wpływające na poprawę kondycji sierści. Jeśli szukasz zestawów dla dorosłych kundelków i rasowców – Fish4Dogs także posiada w tym zakresie kuszącą propozycję. W przypadku, gdy Twój zwierzęcy przyjaciel zmaga się z problemami zdrowotnymi lub po prostu chcesz wpłynąć na poprawę jego kondycji, wybierz pełną ryb karmę dla psa od Fish4Dogs.

Sucha karma Fish4Dogs – dlaczego ryba jest tak ważna w diecie?

Dlaczego tak ważne jest, aby sucha karma dla psa była bogata w rybę? Przede wszystkim to źródło wysokiej jakości białka. Co ważne, czworonogi trawią je w aż 90%, dzięki czemu sucha karma dla psa Fish4Dogs sprawdzi się w diecie pupili mających problem z trawieniem, czy seniorów zmagających się ze spowolnioną przemianą materii. Dodatkowo to także źródło kwasów Omega 3. To one pozwalają na poprawę stanu sierści i skóry, ustabilizowanie procesów hormonalnych, podniesienie odporności, łagodzenie wszelkich procesów zapalnych, zapobieganie alergiom. Wymieniać można naprawdę długo! Ponadto ryby zawarte w suchej karmie Fish4Dogs mają dobroczynny wpływ na mózg i oczy, zdrowe jelita (ograniczenie rozwoju niechcianych bakterii) oraz posiadają neutralne przeciwutleniacze, które naturalnie eliminują wszelkie, szkodliwe wolne rodniki.