Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wielu właścicieli psów z pewnością zetknęło się z problemami skórnymi czy alergiami swojego czworonoga. Sucha karma dla psa Fish4Dogs to rozwiązanie idealne na te dolegliwości. To odpowiedni sposób na poprawę jakości życia psa.

Sucha karma Fish4Dogs – dlaczego ryba jest tak ważna w diecie?

Fish4Dogs to marka zrodzona z pasji i ogromnej miłości do psów! Firma powstała z powodu… problemów skórnych pupila jej właścicieli! Obecni przedstawiciele Fish4Dogs szukali sposobu na dermatologiczne dolegliwości swojego wyżła węgierskiego. Tak zaczęli tworzyć niemal magiczne posiłki dla psiaków, które to wzbogacone są rybą! Dlaczego w diecie czworonoga ryba jest tak istotna i dlaczego sprzyja zwierzętom zmagającym się z alergiami?

Przede wszystkim ryby to źródło wysokiej jakości białka. Co ważne, czworonogi trawią je w aż 90%, dzięki czemu karma dla psa Fish4Dogs sprawdzi się w diecie pupili mających problem z trawieniem, czy seniorów zmagających się ze spowolnioną przemianą materii. Dodatkowo to także źródło kwasów Omega 3. To one pozwalają na poprawę stanu sierści i skóry, ustabilizowanie procesów hormonalnych, podniesienie odporności, łagodzenie wszelkich procesów zapalnych i zapobieganie alergiom. Wymieniać można naprawdę długo! Ponadto ryby zawarte w suchej karmie dla psa Fish4Dogs mają dobroczynny wpływ na mózg i oczy, zdrowe jelita (ograniczenie rozwoju niechcianych bakterii) oraz posiadają neutralne przeciwutleniacze, które naturalnie eliminują wszelkie, szkodliwe wolne rodniki.

Sucha karma dla psa Fish4Dogs

To nie ulega wątpliwości – sucha karma Fish4Dogs jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego czworonoga! W ofercie marki każdy znajdzie coś dla siebie. Firma oferuje nie tylko suchą karmę dla szczeniaka Fish4Dogs, ale także posiłki dla starszych, wysterylizowanych psiaków oraz tych z cukrzycą lub nadwagą i chorobami trzustki. Znajdziesz u nas również towar dedykowany czworonogom zmagającym się z problemami dermatologicznymi, ale także produkty wpływające na poprawę kondycji sierści. Jeśli szukasz zestawów dla dorosłych kundelków i rasowców – Fish4Dogs także posiada w tym zakresie kuszącą propozycję. W przypadku, gdy Twój zwierzęcy przyjaciel zmaga się z problemami zdrowotnymi lub po prostu chcesz wpłynąć na poprawę jego kondycji, wybierz pełną ryb karmę Fish4Dogs.

Nasz sklep zoologiczny online to jednak nie tylko karma dla psa Fish4Dogs. Znajdziesz u nas także inne produkty dla Twojego pupila. Nasza asortyment obejmuje m.in.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!