Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

LEGOWISKO DLA MAŁEGO PSA

Legowisko takie jak np sofa sprawdzi się idealnie dla małych ras. Mały pies jest w stanie wcisnąć się w każdy przytulny kąt między poduszką, a Twoim kolanem i błogo zasnąć. To czy będzie preferował legowisko z rantem bardziej od miękkiego materaca, zależy głównie od jego nawyków i charakteru. Oczywiście nie może być zbyt duże i należy tutaj wziąć pod uwagę nawyki i charakter Twojego zwierzaka. Sam wiesz gdzie i w jakiej formie najchętniej się rozkłada. Być może przypadnie mu do gustu posłanie w KSZTAŁCIE KORONY? Tego typu posłanie może być również legowiskiem dla kota.

LEGOWISKO DLA DUŻEGO PSA 

Duży pies taki jak Mastiff, Nowofundland, Labrador czy Dog Niemiecki to nie tylko większy rozmiar posłania, ale także kilkadziesiąt kilogramów masy. Wybierając legowisko XXL należy przede wszystkim wziąć pod uwagę jakość materaca. Powinien być solidny i z dobrej jakości wypełnienia. W przypadku taniego legowiska, może zdarzyć się, że już po kilku miesiącach materac straci objętość i nasz psiak będzie leżał na podłodze. Taka sytuacja sprawia, że stawy i kości są zdecydowanie bardziej obciążone i narażone na kontuzje.

Tutaj podobnie jak w mniejszych legowiskach ważne aby posiadało ono zdejmowaną poszewkę. Przydatne są tutaj udogodnienia typu SYSTEM ZIPCLEAN, w który wyposażone jest większość legowisk Amiplay. Takie legowisko dla Labradora to azyl po dniu pełnym wrażeń.

BUDKA DLA PSA

Ta forma legowiska dla psa jest warta rozważenia w przypadku zwierząt zestresowanych, lękliwych lub takich, które lubią czasem spędzić trochę czasu w samotności. Krótka drzemka w budce

Jest to miejsce, w którym pies może się schować i odpocząć od domowników, gości lub dzieci. Wśród naszych klientów najczęściej tę formę legowisk wybierają właścicielki i właściciele małych ras. Legowisko dla Yorka czy Chihuahua’y w kształcie BUDKI to miejsce na uspokojenie się i relaksującą drzemkę.

PONTON LUB MATERAC DLA PSA 

Jeśli Twój pies lubi mieć swoje miejsce, gdzie może się swobodnie przeciągać, tarzać i bawić to ponton lub materac mogą być dla niego idealnym wyborem. Posłanie, które ma spełniać te zadania powinno być grube, przestronne i porządnie zszyte. Gąbka lub inne wypełnienie, które jest w środku nie może się przemieszczać. W tym przypadku również genialnym udogodnieniem jest możliwość zdjęcia poszewki i odświeżenia co jakiś czas.

KANAPA DLA PSA 

Co raz częściej zdarza się, że właściciele zwierząt poszukują nie tylko miękkiego legowiska dla swojego psa, ale solidnego mebla, który będzie wkomponowywał się w nasze mieszkanie. Oferta tych produktów nie jest jeszcze mocno rozbudowana, ale widzimy, że jest to wkraczający trend. Takie posłanie jest dedykowane mniejszym zwierzakom. Powinno być stabilne i porządnie wykonane. Jeśli już szukamy czegoś wyjątkowego to nie warto oszczędzać na takim mebelku. Może się zdarzyć, że w prostych i tanich wersjach kanapy znajdziemy ostre krawędzie czy źle i niebezpiecznie wykończone detale.