Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Odpowiednia karma dla psa to źródło jego witalności. Zbalansowane składnik pozwolą pupilowi cieszyć się zdrowym i radosnym życiem przez długie lata! Racjonalne odżywianie jest więc kluczem do szczęśliwej relacji z najlepszym przyjacielem człowieka. Wsparcie w tym procesie stanowi bezapelacyjnie sucha karma dla psa Ambrosia.

Karma dla psa Ambrosia

Sucha karma Ambrosia powstała z miłości do zwierzaków i troski o ich dobro. Nazwa marki jest tutaj absolutnie nieprzypadkowa! W mitologii greckiej ambrozja była pokarmem bogów, dając im witalność, młodość, niekończące się zdrowie i nieśmiertelność. Obecnie to synonim posiłku, który posiada świetny smak. Te mityczne właściwości poniekąd starano się przemycić w suchej karmie dla psa Ambrosia. Wszystko po to, aby dbać o kondycję zwierzęcia i jego zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne (posiłki i ich jakość ma na to ogromny wpływ). Poszczególne karmy są tak stworzone, aby odpowiadać potrzebom głównie dorosłych psów, wszystkich ras. Warto bowiem pamiętać, że w zależności od wieku pupila, niezbędne są do rozwoju inne składniki i w różnorodnym natężeniu. Jeśli masz wątpliwości, jaki rodzaj suchej karmy dla psa dobrać do diety zwierzaka, skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Sucha karma dla psa Ambrosia – najważniejsze składniki

Co takiego wyjątkowego ma w sobie sucha karma Ambrosia? Przede wszystkim to połączenie pysznego smaku z niezbędnymi dla zdrowego rozwoju psiaka składnikami. W pierwszej kolejności to źródło białka pochodzenia zwierzęcego, które ma znaczenie między innymi w regulacji procesów związanych z przemianą materii. Ponadto sucha karma dla psa Ambrosia posiada w składzie probiotyki mające dobroczynny wpływ na trawienie oraz układ odpornościowy. Dodatkowo każdy produkt wzbogacono o elementy wzmacniające działanie układu sercowo naczyniowego: taurynę, L-karnitynę. Z kolei glukozamina chroni stawy pupila – bez względu na rasę. Zdecydowanie takie połączenie pozwala piastować  suchej karmie Ambrosia wysoką pozycję wśród liderów najwyższej jakości posiłków dla milusińskich!