Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Sucha karma dla psa Taste of the Wild wyróżnia się na tle konkurencji. Właściwie zbilansowane składniki, bogate w białko, zdrowe tłuszcze, witaminy i minerały pomagają utrzymać Twojego psa w doskonałej kondycji, zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Sprawdź!

Jaka karma dla psów dorosłych, jaka dla szczeniąt?

Psy to nie bez powodu najlepsi przyjaciele człowieka. Wierne, oddane, opiekuńcze, przyjazne. Psie superlatywy moglibyśmy wymieniać naprawdę bardzo długo! Jeśli tak jak my jesteście miłośnikami czworonogów, z pewnością dokładacie wszelkich starań, aby Wasi przyjaciele jak najdłużej mogli cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem. Bez wątpienia pomoże w tym odpowiednia, smaczna karma Taste of the Wild. Aby jednak wspomagała ona naszego przyjaciela, musi być zoptymalizowana i dostosowana do jego indywidualnych potrzeb.

Sucha karma dla szczeniaka Taste of the Wild różni się od tej dla dorosłych psiaków. Miej także na uwadze, że stan zdrowia, aktywność fizyczna, ale w dużej mierze właśnie wiek jest czynnikiem, który ma znaczenie przy doborze psich posiłków. W wypadku, kiedy masz wątpliwości co do idealnych produktów – skonsultuj się z ekspertami. Pamiętaj także, że menu powinno zawierać istotne na dany etap życia składniki odżywcze, minerały i mikroelementy.

Warto skupić się także na konsystencji danego wyrobu. Sucha karma dla psa jest odpowiednia zarówno dla kundelka, jak i rasowca (bez względu na to, ile ma lat). Ten rodzaj jest łatwo przyswajalny, a do tego ma dobroczynny wpływ na uzębienie. Oczywiście miejmy na uwadze, że obok miski z jedzeniem koniecznie musi znajdować się ta, wypełniona zawsze czystą wodą. Dzięki temu nasz dorosły pies, jak i szczeniaczek, nie odwodnią się. Szukasz pokarmu, który będzie smaczny i zdrowy? Sprawdź suchą karmę Taste of the Wild!

Sucha karma dla psa Taste of the Wild

Marka Taste of the Wild to dieta ściśle nawiązująca do pierwotnych instynktów, kiedy psy żywiły się głównie mięsem. Tutaj mamy jednak nieco zmodyfikowaną, pod aktualne potrzeby, karmę dla psa Taste of the Wild. Na co dokładnie trafisz w ofercie sklepu? To, co wyróżnia tę serię to fakt, że to bezzbożowa karma dla psa. Co to oznacza? Że jest wysokowartościowa, lekkostrawna, z dużą ilością mięsa dostarczającej psom istotnego białka zwierzęcego. Znajdziesz między innymi jagnięcinę i wołowinę, ale nie tylko! To także słodkie ziemniaki, owoce, warzywa, indyk, kaczka, czy przepiórka. Aby lepiej poznać markę, przeanalizujmy przykładowy produkt! Sucha karma dla psa Taste of the Wild Wetlands – prosto ze Stanów Zjednoczonych! Karma z lekkostrawnego mięsa, z pysznymi owocami i warzywami, dostarczy wartościowych witamin i minerałów. Zawarte w składzie przeciwutleniacze wspomagają system odpornościowy. Taste of the Wild Wetlands jest odpowiednio dopasowana do pierwotnego pożywienia psa oraz dedykowana absolutnie wszystkim rasom. Smaczna i przede wszystkim zdrowa!

Nasz sklep zoologiczny online to oprócz suchej karmy dla psa także legowiska dla psa czy przysmaki dla psa. Sprawdź naszą ofertę!