Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Dobro i zdrowie pupili to nasz priorytet. Dlatego w ofercie PetBox.pl znajduje się mokra karma dla kota Fish4Cats – produkt wyjątkowy, który zdobywa coraz większą popularność. Wyróżnia go doskonały smak i świetny skład, dzięki czemu potrafi zaspokoić delikatne podniebienia mruczków. Wypróbuj karmę Fish4Cats!

Mokra karma dla kota Fish4Cats – czemu warto ją wybrać?

Nie bez powodu mokra karma dla kociąt Fish4Cats jest częstym wyborem odpowiedzialnych właścicieli mruczków. To produkt bogaty w wysokiej jakości białka, tłuszcze, witaminy i minerały, który gwarantuje Twojemu pupilowi pełnowartościowe, zrównoważone i zdrowe posiłki na co dzień.

Dlaczego mokra karma Fish4Cats to doskonały wybór? Oto kilka powodów:

  • bogactwo ryb – Fish4Cats skupia się na dostarczeniu kotom wysokiej jakości białka pochodzącego z ryb. Ponadto ryby są naturalnym źródłem kwasów omega-3 i omega-6,
  • naturalny skład – karma dla kociąt Fish4Cats wolna jest od zbóż, sztucznych barwników i konserwantów,
  • różnorodność smaków – w ofercie Fish4Cats znajdują się różne odmiany ryb, takie jak łosoś, makrela czy sardynki, co pozwala dostosować karmę do gustu każdego kota.

Dla każdego kota coś miłego – asortyment PetBox.pl

PetBox.pl to nie tylko karma dla kota Fish4Cats. Nasz sklep zoologiczny online oferuje bogaty asortyment, którego głównym celem jest zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych czworonogów. Proponujemy karmę dla kota w tym mokrą karmę dla kota i przysmaki dla kota.