Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kot, nawet ten najbardziej udomowiony, nie oszuka swoich pierwotnych instynktów. W jego dzikiej naturze leży bowiem gen łowcy, co z kolei łączy się z biologiczną potrzebą spożywania mięsa. Świetnie zdają sobie z tego sprawę producenci suchej karmy dla kota Orijen. Kanadyjska marka tworzy posiłki, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kociaków! Pysznie i zdrowo!

Dlaczego dieta kota ma znaczenie?

Zdrowie i zbilansowane odżywianie to klucz do długiego i szczęśliwego życia czworonoga. Dostarczenie mu odpowiednich minerałów i składników odżywczych wpływa nie tylko na pozyskiwanie energii do rozwoju, ale także profilaktycznie wspiera zatrzymanie rozwoju stanów chorobowych. Znaczenie ma także fakt, czy milusiński jest rasowcem, jaką ma masę, czy zmaga się na przykład z kłopotami trawiennymi lub dermatologicznymi. Wpływ na kocie menu ma również ciąża, kastracja, ale także sam wiek. Sucha karma dla kota Orijen ma tak szeroką gamę produktów, że pupile nawet z poważnymi ograniczeniami i problemami zdrowowntymi znajdą tutaj pyszne posiłki.

Sucha karma dla kota Orijen – co wybrać?

Sucha karma dla kota Orijen wyróżnia się przede wszystkim szerokim wyborem i połączeniem różnorakich mięs. W jednym posiłku znajdziesz wołowinę, wieprzowinę, jagnięcinę, sardynki i bizona. Ale to nie koniec! Całość uzupełniana jest owocami, ziołami i warzywami, między innymi ciecierzycą, borówkami, żurawiną, rzepą, cykorią, kurkumą… Wymieniać możemy naprawdę długo ! Ponadto nie znajdziemy tutaj najczęstszych, kocich alergenów – zbóż, ziemniaków, ani białek roślinnych. W ofercie marki trafisz zarówno na dania uniwersalne dla wszystkich, dorosłych pupili, ale także posiłki skierowane do tych, z określonymi potrzebami np. alergiami i szalenie wrażliwym układem pokarmowym. Także określone rasy mogą wybierać wśród oferowanych produktów. Persy, koty bengalskie, sfinksy i europejskie – każdy znajdzie mieszankę idealną! Sucha karma dla kota Orijen to gama posiłków dla wszystkich milusińskich.