Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nie ulega wątpliwości, że koty to niesamowite indywidualności. Chodzą własnymi ścieżkami, wszelkie czułości, czy zabawy odbywają się tylko na ich zasadach. Nic więc dziwnego, że w kwestii żywieniowych także mają swoje zdanie! Twój pupil jest wybredny i lubi jeść tylko określone dania? Mokra karma dla kota Wiejska Zagroda to szeroka gama produktów, w której nawet największy niejadek znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego mokra karma dla kota jest ważna?

Mokra karma dla kota to często wręcz wymagany rodzaj posiłku. Suche dania nie nawadniają pupila, a nie da się ukryć, że koty z reguły nie są ogromnymi fanami wody. Mokra karma dostarczyć może więc nie tylko najważniejsze składniki odżywcze, ale także nawodni organizm. W gratisie – przepyszne doznania smakowe! Pamiętaj, że odpowiednie posiłki mogą zapobiec określonym problemom zdrowotnym, w związku z tym dzięki mokrej karmie unikniesz potencjalnych komplikacji związanych z powstawaniem kamieni moczowych.

Mokra karma dla kota Wiejska Zagroda – co znajdziesz w ofercie?

Mokra karma dla kota Wiejska Zagroda to dania dla każdego kocura! W żaden sposób nie oszukamy ich prawdziwej natury. Nawet najbardziej udomowiony zwierzak ma w sobie wciąż swój naturalny, dziki instynkt, który wręcz wzywa do jedzenia mięsa. W daniach Wiejskiej Zagrody zawsze znajdziesz aż 98% mięsa! Jagnięcina, kurczak, cielęcina, kaczka – do wyboru, do koloru! Poza oczywistymi walorami smakowymi posiłki te dostarczają także całej gamy witamin i składników odżywczych. Dzięki temu możesz liczyć na to, że mokra karma dla kota Wiejska Zagroda zapewnia czworonogowi wiele dobroczynnych kwasów wpływających na sierść i skórę. Kryl antarktyczny wspomaga system immunologiczny i pracę mózgu, mięsa naturalnie stanowią źródło białka, a L- karnityna wspiera proces przemiany materii. Jedyne, co zostaje w Twoich rękach, to określenie potrzeb kocura i dobranie menu idealnie dopasowanego to jego oczekiwań!