Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Mokra karma dla kota Wiejska Zagroda – przysmak prosto z natury! Nasza oferta jest inspirowana duchem natury, dzięki czemu Twój kot będzie mógł cieszyć się wyjątkowym smakiem i wartościami odżywczymi, które znajdzie w produktach od tego producenta! W sklepie znajdziesz mniejsze (85 g) i większe puszki (400 g) unikalnych połączeń smakowych, mięsa i ryb wysokiej jakości.

Nasz sklep zoologiczny online dba o zmieniające się potrzeby klientów. Rosnąca świadomość właścicieli czworonogów na temat poprawnego żywienia skutkuje tym, że wybór karmy dla kota często poprzedzony jest analizami składu produktów. Dlatego dostępna u nas mokra karma dla kota, podobnie jak przysmaki dla kota, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów.

Mokra karma dla kociąt Wiejska Zagroda oraz produkty dla starszych kotów cieszą się niesłabnącą popularnością dzięki wyjątkowemu składowi. Dostępna u nas karma dla kota z Wiejskiej Zagrody to najlepsze mięso (kaczka, królik, przepiórka, jagnięcina, wieprzowina, wołowina czy kurczak) i ryby (łosoś). Nasza mokra karma pomaga w utrzymaniu zdrowego układu trawiennego Twojego kota, dzięki starannie dobranym składnikom, które ułatwiają trawienie. Karma z Wiejskiej Zagrody to dobry wybór, który zostanie doceniony długim mruczeniem! Twój kot zasługuje na to, aby cieszyć się autentycznym smakiem i wartościowym pożywieniem, które tylko wiejska kuchnia może mu dostarczyć.

Mokra karma Wiejska Zagroda – smak i jakość w jednym! Wybierz to, co najlepsze dla Twojego kota!