Wyświetlanie 1–48 z 620 wyników

Przysmaki dla zwierząt to rodzaj pysznego dodatku w ich diecie. Każdy właściciel psa czy kota wie przecież, że to, co jedzą czworonogi, ma ogromny wpływ na ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Posiłki muszą być zatem dostosowane do danego osobnika i jego predyspozycji: wieku, przebytych chorób i zabiegów, rasy, wielkości, rodzaju preferowanej aktywności fizycznej. Czynników tych jest naprawdę wiele i prawdopodobnie moglibyśmy wymieniać jeszcze długo. Jeśli jednak ten krok masz już za sobą, z pewnością wiesz, co jest najlepsze dla Twojego mruczka, czy kundla. Wiesz także pewnie, że dieta nie składa się wyłącznie z suchej lub mokrej karmy i misek z wodą, ale także czegoś dodatkowego i pysznego! Przysmaki zwierząt pełnią w ich życiu nie tylko funkcję żywieniową. Kryje się za tym coś więcej!

Smakołyki dla zwierząt powinny być czymś w rodzaju nagrody lub docenienia za małe poświęcenie. Przysmaki dla kota i psa świetnie sprawdzają się na przykład w trakcie treningów lub nauki nowych zachowań. Dzięki temu zwierzak połączy te dwa elementy: jeśli uda mu się wykonać odpowiednio jakieś zadanie, w zamian otrzymuje smaczną nagrodę. Pyszny podarunek dla milusińskiego i przydatny gadżet dla właściciela. Przysmaki dla psa lub kota nie powinny więc pełnić jedynie funkcji żywieniowej. Tego rodzaju dodatkowy posiłek może także wspomóc zwierzaka w uzupełnianiu doboru określonych witamin, minerałów, czy elementów odżywczych, których w danym momencie dość mocno brakuje zwierzęciu. To również wsparcie dla zdrowia dziąseł i zębów.

Przysmaki

Przysmaki dla zwierząt – co znajdziesz w ofercie naszego sklepu?

W PetBox świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, co jest najlepsze, a przede wszystkim zdrowe i bezpieczne dla Twoich zwierzęcych przyjaciół. Dzięki temu w ofercie sklepu znajdziesz produkty, który są sprawdzone i odpowiednio przetestowane. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami przysmaków dla zwierząt. Wszystko po to, aby Twój pupil mógł jak najdłużej cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem. Trafisz więc tutaj na pyszne smakołyki dla psa lub kota. Wśród najpopularniejszych zdecydowanie znajdują się: hiszpańskie nogi szynkowe, suszone mięso wołowe, kości z wątróbką i juką, gryzaki z miętą i zieloną herbatą, żwacze wołowe, przysmaki z jagnięciną, czy rybami, a nawet ser himalajski i czekolada. To jednak nie tylko nagrody, ale przede wszystkim wsparcie w zdrowym rozwoju! Pysznie i z korzyścią przysmaki dla zwierząt domowych zarówno dla psiaka lub kota, jak i dla właściciela.

Jako sklep zoologiczny online oferujemy nie tylko smaczki dla kota. Nasza oferta to także karma dla kota w tym sucha karma dla kota. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Smakołyki dla zwierząt domowych i wiele innych zdrowych i smacznych produktów znajdziesz w PetBox.pl!