Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Zadbaj o dietę kocura z naturalną karma!

Zdrowe, długie i szczęśliwe życie naszego pupila w dużej mierze zależy od tego, co milusiński znajdzie w swojej misce. Oczywiście wpływ na ostateczny kształt diety mruczka ma wiele czynników. Pod uwagę musimy brać nie tylko wiek, czy konkretną rasę. Znaczenie ma także wielkość, przebyte choroby bądź zabiegi, umaszczenie, rodzaj preferowanej aktywności fizycznej, czy kastracja lub ciąża. W poszczególnych etapach życia zwierzę musi mieć zapewnione różnorodne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Warto więc na bieżąco kontrolować jego potrzeby, a jeśli mamy problem z identyfikacją tego, jakie dania będą idealne – zwróćmy się o pomoc do lekarzy weterynarii. Bez względu jednak na skład, zawsze świetnym wyborem będzie naturalna karma dla kotów. Pozbawiona sztucznych składników, szkodliwych ulepszaczy, dodatków, które mogą wyrządzić więcej szkód niż przynieść korzyści. Postaw więc na to, co sprawdzone i bezpieczne! Taka bez wątpienia jest mokra karma dla kota Moonlight Dinner.

Mokra karma dla kota Moonlight Dinner

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkt absolutnie wyjątkowy! To mokra karma dla kota Moonlight Dinner. Asortyment obejmuje różnorodne smaki i kombinacje składników. Dostępne puszki to mieszkanka tuńczyka, krewetek, łososia, kałamarnicy i warzyw. Dla każdego coś pysznego! Co dokładnie kryją w sobie te produkty?

Do dyspozycji masz puszki, które są w 100% naturalne. Wzmacniają one ważne dla kociaka cechy i tak w przypadku Moonlight Dinner Nr 4 przyczynisz się do wspierania błyszczącej i miękkiej sierści, witalności oraz zdrowej skóry. W składzie nie ma nawet śladu glutenu, zbóż, konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu, ani barwników. Zawarte w wyrobie naturalne oligosacharydy mają dobroczynny wpływ na przewód pokarmowy czworonogów i pomagają im pozbyć się kul włosowych. Tego rodzaju karmy to nie tylko świetny skład. Już sama produkcja spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. Mięso, które mruczek znajduje w puszce, pochodzi z certyfikowanych miejsc, a ryby wyławiane są z czystych wód oceanicznych. Każdy etap przetwarzania odbywa się pod rygorystyczną kontrolą sanitarną. Masz więc pewność, że Twój zwierzęcy przyjaciel znajduje w swojej misce tylko to, co smaczne i przede wszystkim odpowiednie do jego potrzeb, a do tego w pełni bezpieczne.

Należy dodać, że produkty z tej kategorii to hipoalergiczna karma, co sprawia, że nie uczula ona pupila i jest w optymalnie dostosowana do jego wymogów zdrowotnych.