Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • FFL cat karma mokra z łososiem dla kotów sterylizowanych 415g

  6,70 
  Wybierz opcje
 • FFL cat karma mokra dla kota z wołowiną 415g

  6,70 
  Wybierz opcje
 • duck

  Fitmin cat pouch adult duck 85g

  3,29 
  Wybierz opcje
 • fitmin

  Fitmin cat pouch sterilized salmon 85g

  3,29 
  Wybierz opcje
 • beef

  Fitmin cat pouch adult beef 85g

  3,29 
  Wybierz opcje
 • kociak

  Fitmin cat Purity Kitten Chicken 85g

  6,90 
  Wybierz opcje
 • łosoś

  Fitmin cat Purity Salmon 85 g

  6,90 
  Wybierz opcje
 • indyk

  Fitmin cat Purity Turkey 85 g

  6,90 
  Wybierz opcje
 • pork

  Fitmin cat Purity Pork 85 g

  6,90 
  Wybierz opcje

Każdy właściciel kota zgodzi się, że jego pupil jest prawdziwym królem lub królową domostwa. Chadza swoimi ścieżkami i żyje według własnych zasad, wylegując się o dowolnej porze dnia lub nocy, aby później wpaść w wir szalonych, kocich zabaw. Takie igraszki mogą zmęczyć, ale wszelkie braki energii z pewnością uzupełni mokra karma dla kota Fitmin!

Mokra karma Fitmin – co wybrać dla kota?

Marka Fitmin działa na rynku od lat i dba nie tylko o zdrowe odżywianie kotów, ale także psów i koni, a nawet żyraf! To prawdziwi specjaliści, którzy przez lata zdobyli ogromne doświadczenie i po prostu wiedzą, co jest najlepsze dla pupila. Mokra karma dla kota Fitmin jest jednym z takich przykładów. Twój kocur może posmakować posiłków z dodatkiem kurczaka lub wołowiny, które świetnie sprawdzą się nie tylko jako wyborna przekąska, ale wsparcie przy utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz wyśmienitego wzroku. Eksperci marki wiedzą, że kocury mają często odmienne potrzeby, wynikające na przykład ze stanu zdrowia. W związku z tym w ofercie znajduje się także karma dla kota sterylizowanego lub kastrowanego (w tym przypadku z dodatkiem łososia). Chcesz być jak najlepszym przyjacielem swojego mruczącego przyjaciela? Zadbaj o jego dietę! Mokra karma Fitmin wspomaga zdrowy rozwój kotka!

Kiedy zdecydować się na mokrą karmę dla kota Fitmin?

Karma dla kota to ważny temat. Z posiłkami dostarczamy pupilowi odpowiednie składniki odżywcze, które pozwalają mu cieszyć się zdrowiem i energią. Należy jednak umiejętnie częstować milusińskiego proporcjonalnymi ilościami karmy suchej i mokrej. Pierwsza z nich w szybkim tempie dostarcza do organizmu niezbędne elementy, ale jednocześnie może odwodnić kocura. Karma sucha ma bowiem bardzo niską wilgotność. Mokra karma dla kota Fitmin jest więc szalenie bezpiecznym rozwiązaniem! Pozwala to zwiększyć objętość moczu i w dużym stopniu obniżyć ryzyko powstania kamieni moczowych. Pamiętaj – odpowiednie produkty żywieniowe to gwarant zdrowia pupila!