Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Po co psu legowisko? Jak je dobrać?

Legowisko dla dużego psa jest szalenie istotnym miejscem w naszym mieszkaniu, czy domu. Dlaczego? To jego małe królestwo. Pupil potrzebuje swojej przestrzeni dla wyciszenia się i relaksu. Musi to być wyłącznie jego obszar, aby odczuwał komfort psychiczny i fizyczny. Dlatego też należy umieścić gadżet w optymalnym miejscu – nie w samym słońcu, ale w pomieszczeniu nasłonecznionym, z dala od grzejników, przeciągów i głośników. Tak, aby zwierzak odpoczywał, ale nadal czuł się częścią stada, czyli rodziny. Ponadto posłanie należy dopasować do rozmiaru czworonoga. W przypadku dużych psiaków postaw więc na największe z dostępnych w ofercie rozmiary legowisk. Wszystko po to, aby drzemka, czy po prostu chwila relaksu nie powodowały między innymi komplikacji zdrowotnych. Zbyt małe legowisko dla dużego psa w konsekwencji bardzo często przyczynia się do problemów z zapaleniem, czy zwyrodnieniem stawów.

Jakie legowisko dla dużego psa znajdziesz w ofercie?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne rozwiązania, jeśli chodzi o legowisko dla dużego psa. Sprawdź dostępne modele i postaw na ten idealnie pasujący do czworonoga. Jednym z rozwiązań są te z linii Basic. Antyalergiczne wypełniacze, kanaliki zapewniające cyrkulację powietrza, a także sprężystość, lekkość. To podstawowe cechy tej kolekcji. Ponadto materiał jest odporny na drapanie, a legowisko śmiało można prać w pralce. Innym towarem są z kolei materace ortopedyczne dla tych nieco bardziej wymagających psiaków. Jeśli Twój przyjaciel ma problemy z kręgosłupem, jest seniorem lub po prostu szczeniaczkiem, którego układ kostny jest cały czas w procesie kształtowania się – ortopedyczne legowisko to spełnienie jego marzeń! Produkt jest odporny na odkształcenia, dzięki czemu może służyć kundelkowi przez długie lata. Ponadto materac zapamiętuje swój kształt, przez co dopasowuje się do czworonoga. Łatwe w użytkowaniu, szalenie proste w codziennej pielęgnacji.

Legowisko dla dużego psa – dlaczego to tak istotnym element w życiu zwierzaka?

Każdy z nas potrzebuje czasami chwili odpoczynku i relaksu. Momentu, kiedy możemy naładować baterie, złapać oddech. Jeśli sama lub sam szukasz czasami kilku godzin w samotności, nie dziwić Cię więc powinien fakt, że Twój psi przyjaciel ma dokładnie takie same potrzeby jak Ty! Zarówno mały, jak i ten nieco większy pupil, przesypia niemal połowę swojego życia. Nie da się więc ukryć, że sen to istotny aspekt w życiu milusińskiego. Twoim obowiązkiem więc jest zapewnienie wręcz idealnej przestrzeni do zażywania odrobiny komfortu przez kundelka, czy rasowca. Łóżka dla dużego psa nie są jednak jedynie miejscem na sen. To także azyl, odskocznia, od otoczenia. Warto więc zatroszczyć się o to, aby ten gadżet był wręcz perfekcyjnie dopasowany do potrzeb czworonoga. To produkt, który będzie mu towarzyszyć przez większość czasu. Stawiaj więc na sprawdzone, bezpieczne modele. Kontroluj potencjalne zniszczenia i szybko je naprawiaj. Jeśli jednak nie będzie to już możliwe, konieczny będzie zakup nowego legowiska. Pamiętaj, że sen, czy relaks na łóżku to czas regeneracji po intensywnych harcach, aktywnych spacerach, czy po wspólnych zabawach z właścicielem. W trakcie chwil samotności psiak po prostu musi mieć dla siebie na wyłączność idealnie zaprojektowaną przestrzeń pozwalającą mu na nabranie sił. Wpłynie to nie tylko na jego nastrój, ale także zdrowie psychiczne. Jeśli więc do tej pory sądziłeś, że łóżka dla dużego psa są mało istotny gadżet, wiesz już bardzo dobrze, że to absolutna nieprawda! Zadbaj nie tylko o dietę, czy wolny czas kundla bądź rasowca, ale także jego relaks. 

Co musisz wiedzieć o posłaniach dla dużego psa? Kilka przydatnych informacji

Duży psiak to dużo obowiązków, ale jeszcze więcej miłości! Decydując się na milusińskiego, który osiągając dorosłość, będzie pupilem sporych rozmiarów, liczyć musisz się z kilkoma obowiązkami. Nie wspominamy tu o tak istotnej rzeczy jak odpowiednio dobrana karma i jej optymalne zapasy. Bo wielki milusiński to także ten o równie ogromnym apetycie! Jednakże dziś skupiamy się głównie na legowiskach dla dużego psa i kilku ważnych informacjach, które pomogą Ci w wyborze, czy utrzymywaniu czystości. Jeśli już o higienie mowa – samo posłanie powinno być regularnie prane. Zazwyczaj wystarczająca częstotliwość to raz na miesiąc. Jednakże na bieżąco należy sprawdzać stan gadżetu. Potencjalne zabrudzenia połączone na przykład z ewentualnymi kłopotami dermatologicznymi przyniosą sporo szkód. Ponadto odpowiednio czyszczone posłanie dla dużego psa z pewnością będzie nam służyć dłużej i do tego w niezłej formie. 

Jeśli sądzisz, że łóżko dla psa to optymalnie dobrana poduszka, musimy wyprowadzić Cię z błędu! Istnieją także specjalne narzuty na fotele czy sofy, ale Twój pupil poczuł się częścią rodziny, bez szkody dla mebli, z których na stałe korzystają inni domownicy. Ciekawy rozwiązaniem są również modele dedykowane do podróży samochodem. Dzięki temu pupil poczuje się komfortowo, niemal jak w domu, na każdej wycieczce autem.