Wyświetlanie 1–48 z 502 wyników

Zabawa odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu psów i kotów. Zarówno psy, jak i koty są zwierzętami, które uwielbiają być aktywne i wykorzystywać swoje instynkty. Zabawki są doskonałym narzędziem, które pozwala im spełnić te potrzeby. Wybierz idealną zabawkę dla Twojego pupila w zoologicznym sklepie internetowym PetBox!

Zabawki

Każdy zwierzak, młody, czy dorosły – potrzebuje odrobiny… szaleństwa! Zabawa to istotna część życia kundla i kocura, warto więc wspierać naszego pupila. Koniecznie musisz więc zaopatrzyć się w zabawki dla kota i psa od Kong! Bezpieczne, wielofunkcyjne, relaksacyjne!

Dlaczego zabawa jest tak ważna w życiu zwierzaków?

Zabawki dla psów oraz zabawki dla kota to ważne gadżety, w które powinien się zaopatrzyć każdy, kto opiekuje się milusińskimi. Po pierwsze przynoszą one ze sobą masę zabawy! Bieganie za piłką czy szarpanie z gryzakiem uwalnia energię, dzięki czemu pies ma dawkę aktywności fizycznej, a co za tym idzie – radości i spełnienia.

Po drugie zabawki dla psa mogą go zająć na dłuższą chwilę. W wielu wypadkach istnieje możliwość włożenia do środka gadżetu przekąski, a zadaniem pupila stanie się uwolnienie przysmaku. Nie będzie to jednak proste i może zająć jakiś czas. Niektóre z gadżetów są tak zbudowane, aby stymulować milusińskich i podtrzymywać w nich ich pierwotne instynkty.

Co więcej,  zabawa z naszymi zwierzakami to doskonały sposób na budowanie więzi i wzmacnianie relacji. Wspólne spędzanie czasu przy zabawie tworzy pozytywne skojarzenia i umożliwia lepsze zrozumienie potrzeb i zachowań naszego pupila.

Pamiętaj jednak, że żadna zabawka nie jest długowieczna, nawet ta sprawdzona i bezpieczna. Warto więc na bieżąco kontrolować stan danego produktu w trakcie użytkowania przez pupila.

Zabawki dla psów – jakie wybrać?

Odpowiedni gadżet najlepiej dostosować do możliwości Twojego pupila. Zabawki dla psa mogą bowiem pełnić nie tylko funkcję czysto rozrywkową, o czym już wiemy. Teraz przedstawimy to na kilku konkretnych przykładach.

Naturalnie – wszystkie od sprawdzonej i bezpiecznej marki Kong! Zabawki dla psów to przede wszystkim rozrywka i taką zapewnia Cuteseas Octopus. Szeleszczącym gadżetem kundelek może szarpać, targać, a także aportować. Wszelkie odgłosy dodatkowo wyzwolą skryty w milusińskich instynkt łowiecki. Ośmiornica Kong to źródło świetnej zabawy!

Chcesz połączyć gadżet rozrywkowy z przekąską? Biscuit Ball zjawia się z pomocą! Cztery porty (w kształcie kości) to zdecydowanie odpowiednie miejsca na umieszczenie ciasteczka. Co ponadto zapewnia owo rozwiązanie? Poza oczywistymi rzeczami wymieniony wyżej, pies (z pomocą gumowej piłki) zafunduje sobie zdrowotny masaż dziąseł oraz czyszczenie płytki nazębnej.