Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Paka Zwierzaka - Pepe - Mono Protein Pork (Wieprzowina) 400g

  Paka Zwierzaka – Pepe – Mono Protein Pork (Wieprzowina) 400g

  10,90 
  Wybierz opcje
 • Paka Zwierzaka - Pepe - Mono Protein Lamb (jagnięcina) 400g

  Paka Zwierzaka – Pepe – Mono Protein Lamb (jagnięcina) 400g

  10,90 
  Wybierz opcje
 • Paka Zwierzaka - Pepe - Wild Boar Protein (dziczyzna) 400g

  Paka Zwierzaka – Pepe – Wild Boar Protein (dziczyzna) 400g

  10,90 
  Wybierz opcje
 • Paka Zwierzaka - Pepe - Beef Protein (wołowina) 400g

  Paka Zwierzaka – Pepe – Beef Protein (wołowina) 400g

  10,90 
  Wybierz opcje
 • Paka zwierzaka Królik i dzik z dynią 400g

  9,99 
  Wybierz opcje
 • Paka zwierzaka Dziczyzna i łosoś 400g

  9,99 
  Wybierz opcje
 • Paka zwierzaka Wołowina i śledź 400g

  9,99 
  Wybierz opcje
 • Paka zwierzaka Indyk i żurawina 400g

  9,99 
  Wybierz opcje
 • Paka Zwierzaka - Pepe - Fish Protein (ryby) 400g

  Paka Zwierzaka – Pepe – Fish Protein (ryby) 400g

  10,90 
  Wybierz opcje
 • Paka zwierzaka Jagnięcina i jabłko z miętą 400g

  9,99 
  Wybierz opcje

Karma dla szczeniaków i psów dorosłych

Szukasz idealnych posiłków dla Twojego pupila? Mamy coś specjalnego! Zanim jednak kilka słów o naszym wyjątkowym produkcie, krótki wstęp o tym, dlaczego dobranie odpowiedniego menu dla pupila to tak istotna sprawa. To, co milusiński znajduje w misce, ma w ostateczności odzwierciedlenie w stanie jego zdrowia fizycznego i psychicznego. Każdy zwierzak jest inny i ma odmienne potrzeby. Wiele zależy od wieku, stanu zdrowia, czy rodzaju preferowanej aktywności fizycznej. Kontroluj więc i na bieżąco analizuj, co jest ważne i niezbędne Twojemu przyjacielowi. Jeśli szukasz więc produktu, który będzie hipoalergiczną karmą, odpowiednią zarówno dla szczeniąt, jak i psów dorosłych, a do tego taką, która może pochwalić się starannie wyselekcjonowanymi mięsami – postaw na Pakę Zwierzaka! Mamy pewność, że właśnie tego potrzebuje Twój milusiński!

Mokra karma Paka Zwierzaka

Zapewnij swojemu psiemu przyjacielowi najlepsze puszki z karmą dla zwierząt! Co znajdziesz w tej kategorii produktów? To przede wszystkim pyszne połączenia smakowe, chociażby dziczyzna i łosoś. Starannie wyselekcjonowane mięsa, które stanowią kompletny i zbilansowany posiłek dla milusińskiego w absolutnie każdym wieku. Dzik to źródło białka bogatego w egzogenne aminokwasy. To także spora dawka witaminy B oraz żelaza. Łosoś naturalnie dostarcza kwasów tłuszczowych omega-3, które mają dobroczynny wpływ na łagodzenie stanów zapalnych, poprawiające kondycję sierści, skóry oraz stawów. To także prawdziwa bomba ważnych składników: jod, magnez, żelazo, fosfor i nie tylko! Witamina D formuje tkanki kostne oraz wzmacnia cały psi układ kostny.

Idealna zarówno dla szczeniaka, jak i psów dorosłych, jest puszka, która zawiera 99% mięsa, a dokładniej wieprzowiny. Karma jest monoproteinowa, a to oznacza, że zawiera wyłącznie jedno źródło białka zwierzęcego. Taka receptura sprawdzi się w przypadku czworonogów zmagających się z alergiami. Śmiało więc ten rodzaj posiłku możemy określić hipoalergiczną karmą. Nie dość, że pozwoli to na zdrowy rozwój organizmu, dodatkowo znajdzie swoje odzwierciedlenie po prostu w świetnym nastroju! Ten produkt Paki Zwierzaka to 100% naturalnych składników, bez konserwantów, zbóż, czy sztucznych barwników oraz aromatów.

Karma pełnoporcjowa, zapewniająca milusińskiemu to, co najważniejsze, to także śledź i wołowina. Nie dość, że pomoże w pracy nad prawidłową budową masy mięśniowej, do tego spore nasycenie kwasami tłuszczowymi będzie miało zbawienny wpływ na zdrowie psa.