Wyświetlanie 1–48 z 57 wyników

Szampony

Szampony dla psów i kotów to istotny kosmetyk w domu każdego właściciela zwierzaka. O tym, jak często pupil powinien znaleźć się w kąpieli, decyduje tak naprawdę cała masa czynników. Wiele zależy od rasy, a co za tym także idzie, długości sierści psa lub kota. Niektóre z czworonogów wymagają wsparcia w higienie minimum raz na tydzień, zaś inne co pół roku. Trudno podać więc uniwersalne częstotliwości. Dodatkowo znaczenie ma także aktywność fizyczna danego milusińskiego. Naturalne mruczki wychodzące, czy psiaki trenujące w plenerze są dużo bardziej narażone na potencjalne zabrudzenia niż typowy kanapowiec. Idzie konieczność mycia czworonoga przez właściciela. Bez względu jednak na wszelkie czynniki i wytyczne – zawsze warto mieć w domu szampony dla kota lub psa.

Szampony dla kotów i psów – co wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szampony dla psów oraz kotów, które są produktami uniwersalnymi, ale trafisz także na kosmetyki dedykowane określonym rasom, czy czworonogom z charakterystycznymi cechami. To, co ważne, to fakt, że wszystko, co mieści się w naszym szerokim asortymencie, to szampony przetestowane, dokładnie sprawdzone. W związku z tym masz pewność, że Twój pupil jest całkowicie bezpieczny.

Jeden z przykładów niech stanowi szampon La Mafiq. Produkt dedykowany psom z białą sierścią. Kosmetyk zadba, aby futerko na długo pozostało lśniące, bez oznak przebarwień. Efekt ten uda się z sukcesem osiągnąć bez uszczerbku na włosach, czy skórze. Z kolei kocury powinny skorzystać z produktu od Biogance – w 98% organiczny (posiadający w składzie elementy naturalne) oraz pozbawiony parabenów. Z kolei środkiem uniwersalnym dla każdego milusińskiego jest KW Szampon Nature Rumianek. Trafisz tutaj na trzy istotne elementy: rumianek, lawendę oraz rozmaryn. Co w konsekwencji przyniesie nam ta kombinacja? Kosmetyk działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie, koi rany oraz nawilża. Ponadto nabłyszcza i zapobiega plątaniu włosa.