Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Wild Prairie Cat
 • Acana Bountiful Catch Cat 1,8 kg
 • Acana First Feast Cat
 • pacyfika

  Acana Pacifica Cat 340g

  28,90 
  Wybierz opcje
 • acana

  Acana Indoor Entree Cat 340 g

  29,90 
  Wybierz opcje
 • acana

  Acana Homestead Harvest Cat 340g

  24,90 
  Wybierz opcje
 • acana

  Acana Grasslands cat 340g

  30,90 
  Wybierz opcje

Każdy kot ma inne potrzeby żywieniowe. Wiele zależy od rasy, wielkości zwierzaka, wieku, aktywności fizycznej oraz potencjalnych chorób, kastracji lub porodów. Zanim więc zaczniesz serwować swojemu zwierzęcemu przyjacielowi określone menu, dokładnie przeanalizuj, czego potrzeba milusińskiemu. Z pewnością dla każdego pupila znajdziesz coś w ofercie Acana i suchej karmie dla kota!

Sucha karma w diecie kota – jakie niesie korzyści?

Zanim jednak przejdziemy do przedstawienia najważniejszych informacji o marce Acana i suchej karmie dla kota, kilka słów o różnicach między tego rodzaju posiłkami a daniami mokrymi. Przede wszystkim produkty w suchej formie dużo szybciej mogą dostarczyć do organizmu najważniejsze składniki odżywcze, co często ma znaczenie na przykład po ciąży lub sterylizacji. Ponadto wspomniane dania korzystnie działają na zęby, pozwalając na regularne pozbywanie się kamienia. Naturalnie nie zastąpi to jednak odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej. Stosując towary od Acana i suchą karmę dla kota miej na uwadze, że milusiński musi się jednocześnie cały czas nawadniać, aby uniknąć kłopotów związanych z powstawaniem kamieni moczowych.

Acana, sucha karma dla kota – co wyróżnia produkty tej marki?

Acana i sucha karma dla kota z tej serii to wsparcie dla pupila na każdym etapie jego życia. Małe kociaki potrzebują wyjątkowej opieki i wsparcia. Dorastają, rozwijają się, mają spore zapotrzebowanie na określone składniki odżywcze. Posiłki dedykowane maluchom są więc bogate w taurynę, kwasy tłuszczowe Omega 3 oraz 6, czy białko zwierzęce. Wszystko po to, aby wspierać sprawny rozwój mózgu, skóry, sierści, kości oraz mięśni. Wszystko to naturalnie uzupełnione przepysznymi walorami smakowymi!

Z kolei starsi milusińscy (chociaż wspieranie wspomnianych wyżej elementów jest także wciąż ważne) głównie muszą dbać o odporność oraz sprawne serce i wzrok. Tutaj z pomocą spieszą karmy ze świeżych, surowych mięs, w składzie których znajdziemy aż 65% składników rybnych.