Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Dlaczego dieta jest tak istotna w życiu psa? Jak dobrać suchą karmę?

Odpowiednia karma dla psa to gwarancja jego długiego i szczęśliwego życia. Dlaczego? To, co czworonóg znajduje w swojej misce, ma spory wpływ na stan jego zdrowia psychicznego i fizycznego. Musisz mieć więc na uwadze, aby dostosować menu do jego indywidualnych potrzeb. Wiele zależy od całej masy czynników: wieku, wielkości, rasy, potencjalnie przebytych chorób, kastracji, ciąży, porodu, rodzaju aktywności fizycznej, potencjalnych nietolerancji pokarmowych… Wymieniać możemy jeszcze naprawdę bardzo długo! Jeśli więc odpowiednio chcesz dobrać posiłki, ale masz wątpliwości, jak to zrobić – warto skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Bez względu jednak na to, jaki ostatecznie kształt przybierze psie menu, w każdym wieku milusińskiego warto postawić na naturalną karmę. Tego typu pożywienie jest niemalże gwarancją zdrowia. Pupil otrzymuje dania, w składzie których mieszczą się nieprzetworzone produkty. Brak tam sztucznych barwników i ulepszaczy. Także sam proces przygotowania już przewiduje wykorzystywanie wyłącznie naturalnych procesów. Taka formuła jest bezpieczna, a do tego wciąż po prostu pyszna! W poszukiwaniu wyjątkowych rzeczy koniecznie zwróć uwagę na suchą karmę dla psa Unica Natura.

Sucha karma dla psa Unica Natura

Smaczna karma bez glutenu tylko z naturalnymi składnikami? Taka jest Unica Natura! Na co dokładnie trafisz w naszej ofercie? To przede wszystkim suche karmy, które są stworzone tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych składników. Przejdźmy przez kilka przykładów, które wyjaśnią, dlaczego to tak wyjątkowe dania.

Jednym z godnych polecenia produktów jest bezglutenowa, naturalna karma, odpowiednia dla dużych oraz gigantycznych zwierzaków, bez względu na wiek. W składzie znajdziesz przede wszystkim jagnięcinę, ryż, kukurydzę, czy wysłodki buraczane. Daje nam to wręcz całą bombę istotnych minerałów i składników odżywczych – miedź, żelazo, wapń, selen i cynk. Śmiało można określić, że ten produkt to karma na całe życie. Wyrób wykorzystuje dobroczynne właściwości substancji odżywczych. Nie ma tam konserwantów, antyoksydantów, ani GMO. To przede wszystkim świeże mięso, a do tego w wersji MONO, czyli z jednym rodzajem w danej karmie. Jeśli więc Twój psi przyjaciel nie toleruje określonych mięs lub ma na nie uczulenie, takie posiłki w wersji MONO okażą się prawdziwym, smacznym i bezpiecznym kulinarnym wybawieniem. Warto więc zdecydować się na ten rodzaj dań od Unica Natura.