Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Sucha karma dla psa Unica Natura łączy w sobie siłę nauki i składników naturalnego pochodzenia, aby zapewnić Twojemu czworonożnemu przyjacielowi najwyższą jakość odżywiania. Wybierając ten produkt, dajesz swojemu psu to, co najlepsze z natury, bez żadnych sztucznych dodatków.

Dlaczego dieta jest tak istotna w życiu psa? Jak dobrać suchą karmę?

Odpowiednia karma dla psa to gwarancja jego długiego i szczęśliwego życia. Dlaczego? To, co czworonóg znajduje w swojej misce, ma spory wpływ na stan jego zdrowia psychicznego i fizycznego. Musisz mieć więc na uwadze, aby dostosować menu do jego indywidualnych potrzeb. Wiele zależy od całej masy czynników: wieku, wielkości, rasy, potencjalnie przebytych chorób, kastracji, ciąży, porodu, rodzaju aktywności fizycznej, potencjalnych nietolerancji pokarmowych… Wymieniać możemy jeszcze naprawdę bardzo długo! Jeśli więc odpowiednio chcesz dobrać posiłki, ale masz wątpliwości, jak to zrobić – warto skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Bez względu jednak na to, jaki ostatecznie kształt przybierze psie menu, w każdym wieku milusińskiego, warto postawić na naturalną suchą karmę dla psa. Tego typu pożywienie jest niemalże gwarancją zdrowia. Pupil otrzymuje dania, w składzie których mieszczą się nieprzetworzone produkty. Brak tam sztucznych barwników i ulepszaczy. Także sam proces przygotowania już przewiduje wykorzystywanie wyłącznie naturalnych procesów. Taka formuła jest bezpieczna, a do tego wciąż po prostu pyszna! W poszukiwaniu wyjątkowych rzeczy koniecznie zwróć uwagę na suchą karmę dla szczeniaka Unica Natura.

Sucha karma dla psa Unica Natura

Smaczna sucha karma dla psa bez glutenu tylko z naturalnymi składnikami? Taka jest karma Unica Natura! Na co dokładnie trafisz w naszej ofercie? To przede wszystkim suche karmy Unica Natura, które są stworzone tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych składników. Przejdźmy przez kilka przykładów, które wyjaśnią, dlaczego to tak wyjątkowe dania.

Jednym z godnych polecenia produktów jest bezglutenowa, naturalna karma dla psa Unica Natura, odpowiednia dla dużych oraz gigantycznych zwierzaków, bez względu na wiek. W składzie znajdziesz przede wszystkim jagnięcinę, ryż, kukurydzę, czy wysłodki buraczane. Daje nam to wręcz całą bombę istotnych minerałów i składników odżywczych – miedź, żelazo, wapń, selen i cynk. Śmiało można określić, że ten produkt to najlepsza sucha karma dla psa na całe życie. Wyrób wykorzystuje dobroczynne właściwości substancji odżywczych. Nie ma tam konserwantów, antyoksydantów, ani GMO. To przede wszystkim świeże mięso, a do tego w wersji MONO, czyli z jednym rodzajem w danej karmie. Jeśli więc Twój psi przyjaciel nie toleruje określonych mięs lub ma na nie uczulenie, takie posiłki w wersji MONO okażą się prawdziwym, smacznym i bezpiecznym kulinarnym wybawieniem. Warto więc zdecydować się na dobrą suchą karmę dla psa od Unica Natura.

Interesują Cię także legowiska dla psa czy przysmaki dla psa? Sprawdź naszą ofertę! PetBox to sklep zoologiczny online, któremu warto zaufać!