Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sucha karma dla psa Primal Spirit to produkt prosto od firmy Alpha Spirit. Wyróżnikiem tej marki na rynku jest dbałość o każdy detal, składnik i element posiłku. Tak, aby czworonóg otrzymał pełnowartościowy posiłek o wysokiej jakości. Nie ulega bowiem wątpliwości, że odpowiednie odżywianie jest gwarantem zdrowia i świetnego humoru kundelka, czy rasowca.

Jak sucha karma wpływa na psy?

Sucha karma to przede wszystkim źródło istotnych witamin, minerałów oraz składników odżywczych. W dużo szybszym tempie niż jej mokry odpowiednik, dostarcza to, co istotne w diecie pupila. Warto stosować ją w kuchni każdego psa, ale ogromne znaczenie odgrywa zwłaszcza w posiłkach aktywnych i szalenie energicznych czworonogów. Co ważne, obowiązkiem właściciela zwierzęcia jest jednoczesne zapewnienie mu stałego dostępu do bieżącej wody. Takie posiłki, jak między innymi sucha karma dla psa Primal Spirit, może stać się źródłem siły i witalności w codziennej diecie! Miej na uwadze, że rodzaj określonego posiłku zależy w dużej mierze od wielu czynników – wieku, wielkości, określonych przypadłości.

Sucha karma dla psa Primal Spirit

W ofercie sklepu znajdziesz suchą karmę dla psa Primal Spirit dla każdego pupila! Każdy trafi na coś specjalnego. Na pierwszy rzut, dla przykładu, Primal Spirit 65% Oceanland, czyli białko w czystej postaci! Świeży kurczak oraz ryby, a do tego ananas, tymianek, dynia, gruszki. Brzmi pysznie! Marka dba o bezpieczeństwo pupila, dlatego nie znajdziesz w posiłku glutenu, mączek mięsnych i konserwantów. Innym rozwiązaniem dla dorosłych zwierzaków jest sucha karma Primal Spirit 60% Wilderness z dodatkową porcją wieprzowiny, kurczaka oraz ryb, ale także z pulpą buraczaną. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy produkt z tej serii może pochwalić się prostym składem, z elementów pochodzenia naturalnego, czerpanych od lokalnych dostawców. Ponadto miękka konsystencja samych chrupków ułatwia milusińskim przegryzanie i bezpieczne dostarczenie dania do organizmu. Prosto i smacznie!

Sucha karma dla psa – dlaczego dieta ma tak ogromne znaczenie?

Odpowiednia dieta Twojego pupila to gwarancja zdrowego i szczęśliwego życia zwierzaka. Przecież każdy z nas pragnie, aby zwierzęcy przyjaciel był przy naszym boku tak długo, jak to tylko możliwe. Sucha karma dla psa powinna zostać więc dobrana przy braniu pod uwagę indywidualnych predyspozycji kundla, czy rasowca. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, jakie potrzeby obecnie ma Twój przyjaciel. Inny skład oraz odmienną dawkę określonych składników potrzebuje szczeniak, inną karmiąca, młoda mama, czy senior. Znaczenie mają także potencjalne choroby, przebyte zabiegi, a nawet masa i wiek psiaka. Jeśli masz jednak wątpliwości co do tego, jakiego rodzaju produkt sprawdzi się na talerzu czworonoga – skonsultuj się z lekarzem weterynarii. Karma dla psa Primal Spirit to oferta dań, które zdecydowanie trafią w gusta i potrzeby każdego zwierzaka. Ważne, aby zawsze reagować na wszelkie kwestie zdrowotne, ale także na (wydawałoby się prozaiczną kwestię), jak ulubione smaki. Nie każdy milusiński lubi kaczkę, czy królika, ale preferuje zdecydowanie wołowinę i łososia. Cała paleta możliwości i szans na wybór ulubionego posiłku to właśnie karma dla psa Primal Spirit. Masz pewność, że poszczególne produkty są bezpieczne dla życia i zdrowia psiaka, świetne wyselekcjonowane i przede wszystkim szalenie smaczne. Ponadto, dzięki odpowiedniemu menu, wpłyniesz na sprawną rekonwalescencję po operacjach, czy prawidłowy rozwój szczeniaczków. Wszystko to zapewni karma dla psa Primal Spirit.