Zadzwoń i złóż zamówienie: +48 502 994 360

|

Zamów ponownie

Darmowa wysyłka od 119 zł

W subskrypcji dostawa zawsze 0 zł!

Behawioryści

 • lubelskie

  Lublin

  Jędrzej Wójcik

  Wiktoria Dziki

  Hej, jestem Wiki - behawiorystka z doświadczeniem, trenerka z pasją i dzik prosto z natury. Wiedźma od piesków i herbaciany smakosz, w kierunku behawioru i treningu psów dokształcam się odkąd pamiętam. Od kilku lat zawodowo pracuję z ludźmi i uczę ich jak żyć i pracować ze swoimi psami.

 • śląskie

  Katowice

  Jędrzej Wójcik

  Magdalena Grabowska

  Pracuję z ludźmi i psami od 2013 roku. Prowadzę konsultacje zachowań niepożądanych i zaburzeń zachowania psów, szkolenia indywidualne i grupowe podstawowe, zaawansowane oraz warsztaty i webinary. Promuję profilaktykę pogryzień poprzez edukowanie opiekunów psów, w tym rodzin z dziećmi.

 • wielkopolskie

  Poznań

  Jędrzej Wójcik

  Monika Januszewska

  Staram się sprawić, aby ludziom i kotom żyło się razem łatwiej. Prowadzę konsultacje behawioralne w formie stacjonarnej na terenie Poznania oraz w formie online w kraju i na całym świecie (także w języku angielskim). Jestem specjalistką akredytowaną przez International Association of Animal Behavior Consultants.

 • wielkopolskie

  Parczew

  Jędrzej Wójcik

  Małgorzata Kopras

  Mam na imię Gosia i jestem psychologiem, behawiorystą, zoopsychologiem technikiem weterynarii oraz certyfikowanym instruktorem szkolenia psów z poszerzeniem o instruktora rally-o. Od dziecięcych lat jestem związana ze zwierzętami. Moim zadaniem jest poprawienie relacji na linii opiekun-pies, praca nad wspólnym zrozumieniem oraz poprawnym odczytywaniem wysyłanych komunikatów. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń lub skontaktuj się poprzez stronę: www.goldenwoof.pl

 • świętokrzyskie

  Skarżysko-Kamienna

  Jędrzej Wójcik

  Julia Szafraniec

  W prawdzie nie behawiorystka, ale jestem trenerką psów. Zajmuję się nauką podstawowych umiejętności, pomagam dobrać odpowiedni typ/ rasę psa, edukuję na temat psich potrzeb, emocji. Wykorzystuję tylko metody oparte na pozytywnym wzmocnieniu (czyli w oparciu o wykorzystywaniu nagród). Nie popieram i nie stosuję awersji, czyli kolczatek, krzyku, dławików, obroży elektrycznej.

Dołącz do grona
naszych behawiorystów. Wypełnij formularz i dołącz do
naszego zespołu.

Formularz kontaktowy

Sklep stacjonarny i punkt odbioru paczek

ul. Serwisowa 3 lok. 1

05-082 Blizne ŁaszczyńskiegoZobacz numer

Sklep stacjonarny - Warszawa

Ul. Montwiłłowska 1/5

03-890 WarszawaZobacz numer

Copyright © 2024 PetBox – wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Gophery

Koszyk zamknij