PetBox

Twój PetBox działa na Twoich zasadach

PETBOX – to nie jest wirtualny sklep z karmami. Nie jest to również zwykły sklep zoologiczny. To realne miejsce z duszą, w którym do gości, a zarazem naszych klientów podchodzimy w sposób bardzo indywidualny. 

Przyświeca nam idea pomocy właścicielom zwierzaków. Wiemy jak ważne jest właściwe żywienie i wybór odpowiednich produktów. Rozumiemy też potrzebę regularnej dostawy i dostępności. Stworzyliśmy usługę z potrzeby rynku, w której dopasowujemy się do Was. 

Dlaczego my?

Bitmap

Jesteśmy rzetelną firmą z siedzibą i sklepem stacjonarnym, który możesz odwiedź

cat

Pozytywne opinie naszych klientów, świadczą o tym, że warto nam zaufać

dog

Pierwsza w Polsce subskrybcyjna, kompletna paczka dla psa i kota!

Bitmap

Paczka może być stworzona indywidualnie według Waszych potrzeb

PetBox

Odpowiednia karma to podstawa

Wiemy jak istotne jest podawanie dobrze zbilansowanego i pełnowartościowego pożywienia. W naszym asortymencie znajdują się karmy dla psów i kotów oraz akcesoria najbardziej cenionych producentów. Preparaty pielęgnacyjne, które u nas znajdziesz nie zawierają parabenów, SLS czy SLES – składników mogących uczulać zwierzaki.

Dzięki naszej autorskiej platformie stworzysz profil zwierzaka w oparciu o etap rozwoju, rasę, wagę i aktywność. W wybranych przez Ciebie okresie dostarczymy Ci paczkę z oryginalnie zapakowaną karmą, a jeśli zdecydujesz się na opcję Kompletna Paczka to także z zabawką, środkiem pielęgnacyjnym odpowiednim do sezonu lub żwirkiem dla kota. Na pewno Cię zaskoczymy. Dodatkowo jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, dzięki czemu paczkę możemy dowolnie modyfikować.