Na Twoich zasadach

Firma powstała w 2017 roku, ale już cieszy się zaufaniem i sympatią klientów.

PETBOX – to nie jest wirtualny sklep z karmami. Nie jest to również zwykły sklep zoologiczny. To realne miejsce z duszą, w którym do gości, a zarazem naszych klientów podchodzimy w sposób bardzo indywidualny. Przyświeca nam idea pomocy właścicielom zwierzaków. Wiemy jak ważne jest właściwe żywienie i wybór odpowiednich produktów. Rozumiemy też potrzebę regularnej dostawy i dostępności. Stworzyliśmy usługę z potrzeby rynku, w której dopasowujemy się do Was. Każdy zwierzak jest inny i w PETBOX doskonale to rozumiemy. To na co stawiamy to jakość karm oraz zdrowie naszych zwierzaków. Jesteśmy w stałym kontakcie z zaprzyjaźnionym lekarzem weterynarii oraz dietetykiem dla zwierząt. Z nami nie musisz się także dłużej martwić o właściwe środki pielęgnacyjne, obroże, żwirek czy zabawki. Jeśli chcesz żeby w paczce znalazło się coś wyjątkowego bo wiesz, że Twój zwierzak ma na tym punkcie “kota”, daj nam znać. Odwiedź nas, usiądźmy i porozmawiajmy o Twoim programie PETBOX.

Misja

Pragniemy zmienić sposób żywienia zwierząt. Patrzmy na skład i jakość karm! Właściwa dieta i pielęgnacja to zdrowie i doskonała forma psa i kota przez długie lata.

Nowoczesna firma

Mieścimy się na spokojnym i zielonym osiedlu domków jednorodzinnych w Częstochowie. Jesteśmy firmą z duszą, pasją do zwierząt i nieustannie się w tym rozwijamy. Ciągle poszerzamy asortyment i usprawniamy obsługę.

Podejście

Wyznajemy proste zasady i chcemy dopasować je do Was. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz – zawsze chętnie odpowiemy!

Dlaczego my?


Wiemy jak istotne jest podawanie dobrze zbilansowanego i pełnowartościowego pożywienia. W naszym asortymencie znajdują się karmy dla psów i kotów oraz akcesoria najbardziej cenionych producentów. Preparaty pielęgnacyjne, które u nas znajdziesz nie zawierają parabenów, SLS czy SLES – składników mogących uczulać zwierzaki.  Znana od lat Acana oraz Orijen. Włoska Farmina w tym bezzbożowe karmy N&D Grain Free oraz N&D Pumpkin, wspomagająca ochronę układu sercowo-naczyniowego. Marka Empire, która szturmem podbiła serca właścicieli oraz żołądki psów i kotów. Wiejska Zagroda – czyli polska, bezzbożowa karma, której składniki pochodzą od lokalnych dostawców. Marka CIBAU, a także LINCOLN Ultra Premium, która w swoim asortymencie ma również karmy bezzbożowe. Dolina Noteci, Animonda, Mac’s, Feringa czy Granatapet – dodaj je do swojego PETBOX lub kup w naszym sklepie. Dzięki naszej autorskiej platformie stworzysz profil zwierzaka w oparciu o etap rozwoju, rasę, wagę i aktywność. W wybranych przez Ciebie okresie dostarczymy Ci paczkę z oryginalnie zapakowaną karmą, a jeśli zdecydujesz się na opcję Kompletna Paczka to także z zabawką, środkiem pielęgnacyjnym odpowiednim do sezonu lub żwirkiem dla kota. Na pewno Cię zaskoczymy. Dodatkowo jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, dzięki czemu paczkę możemy dowolnie modyfikować. Zależy nam na tym abyś wychował zdrowego i szczęśliwego zwierzaka. Jedynym składnikiem, którego nie znajdziesz w paczce jest miłość i troska. To już jednak zostawiamy Tobie:)

Jesteśmy rzetelną firmą z siedzibą i sklepem stacjonarnym, który możesz odwiedzić.

Pozytywne opinie naszych klientów, świadczą o tym, że warto nam zaufać.

Pierwsza w Polsce subskrypcyjna, kompletna paczka dla psa i kota!

Paczka może być stworzona indywidualnie według Waszych potrzeb.

Kliknij i Zamów
petbox dla psa

Kliknij i Zamów
petbox dla kota