Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

 • Barry King Łopatka do kuwety brązowa

  4,50 
  Only for registered clients
 • Barry King Łopatka do kuwety do drobnych żwirków błękitna

  4,50 
  Only for registered clients
 • Barry King Łopatka do kuwety niebieska

  4,50 
  Only for registered clients
 • Barry King Łopatka do kuwety różowa

  4,50 
  Only for registered clients
 • Łopatka do kuwety Kitty niebieska 9 x 15.5 x 32 cm

  13,50 
  Only for registered clients
 • Łopatka do kuwety Kitty różowa 9 x 15.5 x 32 cm

  13,50 
  Only for registered clients
 • Łopatka do kuwety Kitty szara 9 x 15.5 x 32

  13,50 
  Only for registered clients
 • Super Benek Corn Cat Classic Naturalny 7L

  23,90 
  Only for registered clients
 • Super Benek Corn Cat Classic Świeża Trawa 7L

  24,90 
  Only for registered clients
 • Super Benek Corn Cat Golden Naturalny 7L

  25,90 
  Only for registered clients
 • Super Benek Crystal Compact 3,8L

  33,90 
  Only for registered clients
 • Super Benek Crystal Standard 3,8L

  31,90 
  Only for registered clients
 • Unica Natura – White Cat Litter 10 kg żwirek dla kota

  49,95 
  Only for registered clients

Masz kota? Wiesz już pewnie, że tak naprawdę to on rządzi w Twoim domu. My z kolei wiemy, że nie masz nic przeciwko tej kociej władzy w Twoich czterech ścianach. Tak wyjątkowy pupil potrzebuje więc specjalnej troski. Zapewnij mu opiekę pod każdym względem: karmy, zabaw i pielęgnacji. Z pewnością przyda się do tego żwirek dla kotów.

Żwirki dla kotów – które wybrać? 

W ofercie sklepu znajdziesz wyjątkowe żwirki dla kotów. Każdy z nich wyprodukowany jest z bentonitu, czyli wyjątkowej skały osadowej. Cechą charakterystyczną tego surowca jest skuteczne pochłanianie zapachów, ale także pozbywanie się z otoczenia wilgoci. Dodatkowo tego rodzaju produkt bardzo szybko się zbryla i łatwo go usunąć, aby kociak czuł się komfortowo. Brzmi jak idealny materiał, jako żwirek do kuwety! Grubość granulek możesz dopasować odpowiednio dla kota i dla swojej wygody. Te mniejsze praktycznie nigdy nie przywierają do kuwety, zaś większe dużo łatwiej zebrać. Ponadto żwirki dla kotów z tej serii są wzbogacone o różnorodne aromaty. Jednym z nich jest lawenda, która wpływa kojąco na pupila. Jeśli jest jednak taka potrzeba – postaw na neutralne zapachy. 

Jak więc dobrać produkt idealny dla Twojego czworonoga? Połącz jego preferencje z Twoją wygodą! Należy jednak dodać, że żwirki dla kotów z bentonitu są tak skonstruowane, i na tyle uniwersalne, że posłużą nawet tym najbardziej wybrednym zwierzakom. Produkt możesz nabyć w pięcio lub dziesięciolitrowych opakowaniach, które nie mają terminu ważności! 

Żwirki dla kotów – dlaczego to tak ważne?

Koty to szalenie inteligentne i przede wszystkim miłujące higienę zwierzęta. Korzystanie z kuwety nie jest rzeczą automatyczną i musimy nauczyć kociaka korzystania z tego miejsca. Te czworonogi mają jednak w naturze pójście za potrzebą tylko do przestrzeni, które po prostu są czyste. Dlatego Ty, jako właściciel, musisz dołożyć wszelkich starań do tego, aby utrzymać jak największy poziom sterylności. Żwirki dla kotów zdecydowanie w tym pomogą! Znaczenie ma także to, co dzieje się w okolicy. Granulki roznoszone po całym mieszkaniu nie tylko przez futrzaka, ale i innych domowników, nikomu nie sprawią przyjemności. Pupil także może męczyć się z drobinkami na opuszkach swoich łap. Postaw więc na produkt, który nie tylko będzie skłaniał kocura do zaspokojenia potrzeb w jednym miejscu, ale nie będzie jednocześnie sprawiał kłopotów pozostałym członkom rodziny. Nie da się bowiem ukryć, że kuweta i umieszczony w niej żwirek to ważny punkt w życiu futrzaka.