Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Alpha Spirit Kaczka
 • Alpha Spirit WILD FISH
 • Alpha Spirit 7 days
 • Alpha Spirit MULTIPROTEINA 9,45 kg półmiękka
 • Pultry Alpha Spirit

  Alpha Spirit Poultry

  245,00 
  Wybierz opcje

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka – to hasło nie ulega wątpliwości. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby nasz towarzysz był z nami w zdrowiu na długie lata. Pomoże w tym sucha karma dla psa Alpha Spirit. Poznaj szczegóły tego wyjątkowego produktu!

Sucha karma dla psa Alpha Spirit – co ją wyróżnia na rynku?

Wyjątkowość produktu tkwi w jego… pierwotności! Twórcy marki odnoszą się do wilczych, naturalnych potrzeb. W związku z tym sucha karma dla psa Alpha Spirit to aż 90% mięsa w całej zawartości posiłku. Nie ma tutaj zbóż, czy mączek mięsnych. To naturalne dania, maksymalne zbliżone do pierwotnych instynktów i potrzeb. W suchej masie znajdziesz to, co najważniejsze w rozwoju pupila – białko, tłuszcz i węglowodany. Taki skład jest świetnie akceptowalny przez czworonogi, co daje im potrzebną do życia energię, oraz dostarcza optymalną liczbę składników odżywczych i minerałów. Sucha karma dla psa Alpha Spirit to produkcja z mięsem jakości Human Grade. Zero konserwantów, najlepsza selekcja posiłków!

Jaką karmę od Alpha Spirit wybrać?

Sucha karma dla psa Alpha Spirit to powrót do pierwotnych instynktów. Jak wybrać produkt dla Twojego przyjaciela? Przedstawimy kilka posiłków znajdujących się w ofercie sklepu! Alpha Spirit 7 days to kompleksowa dieta milusińskiego! W składzie jest mięso (kurczak, wołowina, wieprzowina, ale także ryby), jak i również owoce warzywa i zioła. Wszystko wzbogacone o dodatkowe i niezbędne witaminy i mikroelementy. To pełnoporcjowa sucha karma dla psa dostarczająca wszystko, co potrzebne do zdrowego i długiego życia pupila. Co jeszcze znajdzie się w ofercie suchych karm dla psa Alpha Spirit? Multiprotein – to idealne rozwiązanie dla psów dorosłych. Podobnie jak w poprzednim produkcie mamy tutaj połączenie kilku rodzajów mięs i owoców. Co ważne, brak w daniu zbóż, glutenu i mączek. Z kolei Wild Fish jest środkiem lekkostrawnym, dla psów wrażliwych i tych, które chcą utrzymać smukłą, idealną sylwetkę.