Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sucha karma dla kota w każdym wieku!

Chcesz podarować swojemu kociakowi najlepsze posiłki? Postaw na naturalną karmę dla zwierząt! Zwłaszcza tę w suchej wersji. Dlaczego to tak istotne? Przejdźmy dokładnie przez kilka elementów. Po pierwsze: znaczenie ma to, co pupil znajduje w swoim menu. Zwarte w daniach określone składniki odżywcze, witaminy i minerały mają bowiem wspierać jego rozwój, lub przyspieszać powrót do zdrowia. W zależności więc od wieku, przebytych chorób i zabiegów, ale także wagi, czy umaszczenia – każdy kocur powinien otrzymać taki zestaw posiłków, który będzie skrojony na jego potrzeby. Wszystko po to, aby wspierać go w danym okresie życia. Nie bez powodu więc naturalna karma jest tak popularna. Pozbawiono ją sztucznych barwników i ulepszaczy, wysoko przetworzonych elementów, które mogą wyrządzić sporo krzywdy czworonogowi. Pokarm jest więc jednym z najistotniejszych w życiu mruczka aspektów. Po drugie: postaw na suchą karmę. To ten rodzaj dania, które nie dość, że przysporzy kotu istotne składniki, dzięki swojej konsystencji pozytywnie wpłynie na przykład na jego uzębienie. Należy jednak mieć na uwadze, że tego rodzaju menu wymusza wręcz na właścicielu nieustanne dostarczanie czystej wody. Nawet smaczna karma, która jest właśnie w wersji suchej, może doprowadzić do odwodnienia. Jeśli masz jednak problemy z dopasowaniem dań do indywidualnych potrzeb swojego przyjaciela – skontaktuj się z lekarzem weterynarii. Bez względu jednak na ostateczną decyzję – najlepsze produkty znajdziesz właśnie w naszym sklepie, a jednym z nich bez wątpienia jest sucha karma dla kota Unica Natura!

Sucha karma dla kota Unica Natura

W naszym asortymencie trafisz na wyroby, które dopasujesz do swojego pupila. Przede wszystkim masz szansę na zakup ulubionych smaków mruczka. W ofercie znajdują się bowiem posiłki z baraniną, kurczakiem, czy łososiem. Każdy produkt ma nieco inne właściwości, którym warto się przyjrzeć. Przede wszystkim – Unica Natura to karma bez glutenu. Jeśli zwierzę ma problemy zdrowotne wynikające z nietolerancji tego składnika, trafiłeś idealnie!

Karma z tej kategorii to przede wszystkim dania dla kotów żyjących w domu, preferujących absolutnie każdy styl życia, rodzaj aktywności fizycznej, bez względu na wiek. Bez wątpienia są to posiłki niemalże uniwersalne. Przed zakupem warto jednak przeanalizować skład. W zależności od rodzaju jeden z nich przeciwdziała nieprzyjemnemu zapachowi kału, który często pojawia się w domu. Inna opcja to zielone małże wargowe. Ich zadaniem jest utrzymanie zdrowych stawów. Szukasz smacznej karmy bez glutenu? Postaw na Unica Natura!