Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Zadbaj o specjalne potrzeby psów z problemami z trawieniem, skórą lub przewlekłymi chorobami. Mokra karma dla psa Brit Veterinary Diet to składy skomponowane z udziałem weterynarzy, które nie tylko wspierają proces leczenia, ale również świetnie smakują!

Mokra karma dla psa Brit Veterinary Diet – dlaczego warto ją wybrać?

Jeśli Twój pies cierpi na choroby przewlekłe, na pewno wiesz, jak ważną rolę odgrywa jego dieta. Mokra karma Brit Veterinary Diet przeznaczona jest specjalnie dla psów z określonymi problemami zdrowotnymi lub specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Formuła karmy opiera się na badaniach naukowych.

Karma Brit Veterinary Diet – dostępne rodzaje

Karma dla psa Brit Veterinary Diet występuje w kilku odmianach:

  • Gastrointestinal: karma dla psa z problemami trawiennymi (biegunka, wymioty i wzdęcia). Zawiera lekkostrawne białka i prebiotyki, aby wspierać zdrowe jelita.
  • Obesity: smakowita mokra karma dla psa z nadwagą lub otyłością. Ma niską zawartość tłuszczu i kalorii, aby pomóc psom schudnąć i utrzymać zdrową masę ciała.
  • Hypallergenic: ta karma przeznaczona jest dla psów z problemami skórnymi i alergiami. Ze względu na swój skład sprawdzi się jako mokra karma dla szczeniaka – Brit Veterinary Diet Hypoallergenic jest lekkostrawna i bezpieczna nawet dla najmłodszych psów.

W naszym sklepie zoologicznym online znajdziesz nie tylko karmy, ale i przysmaki dla psa oraz wspaniałe akcesoria takie jak legowiska dla psa i zabawki – sprawdź naszą pełną ofertę!