Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Hipoalergiczne karmy Eden dopasowane są do potrzeb kundli i rasowców, mających szczególne kłopoty zdrowotne lub problemy alergiczne. Wybierz produkt z serii półwilogtnej karmy dla psa Eden, czyli posiłek wspierający zdrowie milusińskiego i wspólnie cieszcie się świetną kondycją najlepszego przyjaciela człowieka!

Czym jest półwilgotna karma Eden?

Półwilgotna karma Eden to rodzaj posiłku dla psa, który łączy w sobie miękkość oraz delikatność. Tego rodzaju produkty kierowane są przede wszystkim do pupili mających problem z uzębieniem. Może to być nawet niemal całkowity jego brak lub ogromne ubytki. Takie sytuacje często mają miejsce w przypadku seniorów i starzejących się psów. Brak uzębienia niesie za sobą także szalenie delikatne dziąsła, które również powinno otoczyć się szczególną opieką. Półwilgotna karma Eden będzie więc najlepszym rozwiązaniem – bezpieczna, sycąca i zdrowa!

Półwilgotna karma dla psa Eden – jaką wybrać?

Karma dla psa marki Eden to produkt hipoalergiczny, pozbawiony glutenu, syntetyków, czy sztucznych barwników. W 100% naturalny. Jaki posiłek wybrać? Wszystko zależy od potrzeb i kondycji czworonoga. Eden dzik & bażant sprawdzi się w przypadku seniorów, szczególnie tych, których problemem są: otyłość, nadwaga, słabe zęby i stawy. Kwasy Omega 3 i 6, witaminy i minerały, a także glukozamina z chondroityną pomogą schorowanym i potrzebującym pupilom. Z kolei Country Feast to półwilgotna karma dla psa Eden konieczna wręcz przy problemach z gryzieniem, stawami oraz trawieniem. Wśród składników łatwo znaleźć spirulinę, olej kokosowy, żurawinę i omułek zielonowargowy. Mamy pewność, że pupil zjada w posiłkach istotne składniki wpływające na poprawę stanu skóry i sierści, wspomagające układ moczowy, zwalczające potencjalne stany zapalne w organizmie czworonoga. Karma dla psa z kaczką, jagnięcimi żołądkami oraz owocami i warzywami to posiłek dla seniorów zbudowany na podstawie pierwotnych, naturalnych instynktów – aż 60% potrawy to mięso. Pozostałe składniki to jedynie elementy dodatkowe.