Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Chcesz cieszyć się długim i zdrowym życiem Twojego psa? Zapewnij mu odpowiednią karmę! Dostosuj posiłki do swojego pupila. Każdy właściciel czworonoga musi bowiem pamiętać, że karma dla psa nie jest daniem uniwersalnym dla każdego milusińskiego! Należy zwrócić uwagę na potencjalne dolegliwości zdrowotne, aktywność, rasę czy wielkość. Każdy pies, w zależności od jego sytuacji, potrzebuje innych (lub w odmiennych ilościach) składników odżywczych i witamin. Sucha karma Baltica to szereg produktów, w którym właściciele psów zawsze znajdą coś dla swojego wyjątkowego czworonoga!

Sucha karma dla psa Baltica – co ją wyróżnia?

Karma dla psa Baltica to wyjątkowa kompozycja składników dla Twojego pupila. Suche karmy dla psów tej marki przede wszystkim dedykowane są czworonogom z wrażliwym przewodem pokarmowym, czy zmagających się z utrudnionym trawieniem. W ofercie firmy, właściciel każdego psiaka znajdzie coś dla przyjaciela. Sucha karma dla psa Baltica to idealny posiłek szczeniąt, seniorów, ras małych, dużych i średnich oraz kundelków z alergiami. Aktywne sportowo czworonogi także mogą posilić się daniami tej marki. Zadajmy więc sobie ważne pytanie: sucha karma Baltica – co ją wyróżnia? To pokarmy hipoalergiczne, z dużą ilością białka. Nie znajdziesz tam konserwantów, antybiotyków czy sztucznych barwników. To towar pozbawiony także glutenu oraz ziaren. Marka jest proekologiczna co ma swoje odzwierciedlenie w produkcji wysokiej jakości suchych karm dla psa Baltica.

Sucha karma Baltica – jaką wybrać?

Sucha karma Baltica będzie miała zbawienny wpływ na czworonoga, jeśli odpowiednio ją dobierzesz do jego potrzeb. Średnie i duże psiaki zadowolą się Duck With Pear. Posiłek hipoalergiczny, pozbawiony alergenów. Tego rodzaju pokarm sprawdzi się, jeśli Twój zwierzak jest nieco wybredny kulinarnie, szalenie energetyczny, jest w ciąży lub po prostu lubi… mięso z kaczki! Z kolei Baltic Fish Sensitive powinien znaleźć się w diecie średnich i dużych ras. To podstawa odżywczej diety, istotnej dla czworonoga!