Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • Alpha Spirit Puppies 9 kg (45x200g)

  244,90 
  Wybierz opcje
 • Alpha Spirit Dog Free Range Poultry Karma sucha miękka op. 9kg

  219,90 
  Wybierz opcje
 • Alpha Spirit MULTIPROTEINA 9,45 kg półmiękka

Dieta psa ma ogromny wpływ na jego zdrowie. Ważne jest uzupełnianie odpowiednich dla milusińskiego witamin, minerałów i składników odżywczych. To ważne u tych zwierzaków cieszących się w pełni dobrą kondycją, ale także u osobników zmagających się z określonymi dolegliwościami. Optymalnie przygotowany dla danego psiaka posiłek pomoże mu odpowiednio się rozwijać lub po prostu wrócić do pełni sił. Szukasz rozwiązania idealnego? Postaw na półwilgotną karmę dla psów. 

Czym jest półwilgotna karma dla psów i dlaczego warto ją wybrać?

Półwilgotna karma dla psów to rodzaj pośredniego dania między wersją suchą a mokrą. Sprawdzi się idealnie na przykład w diecie pupila, który do tej pory spożywał głównie wersje posiłków z ograniczonym nawodnieniem. Półwilgotna karma  jest dużo bardziej miękka i nie kruszy się jak granulki. Ponadto posiada dużo ciekawszy aromat oraz sprawdzi się w miskach starszych zwierzaków, oraz tych milusińskich, dla których gryzienie może być trudnością. Wybierając określoną karmę dla psów połwilgotną należy pamiętać, że skład produktu musi zostać odpowiednio dopasowany do potrzeb pupila. Inne dawki i rodzaje składników odżywczych i minerałów potrzebuje senior spędzający swój czas głównie na wylegiwaniu, z kolei nieco odmienne elementy przydadzą się w diecie malucha, który całymi dniami urządza sobie harce. Znaczenie ma więc nie tylko wiek i rodzaj aktywności, ale także rasa, wielkość, czy przebycie określonych chorób, zabiegów, ciąży lub karmienia. Jeśli masz wątpliwości, jaka karma dla psa półwilgotna będzie idealna – skonsultuj się z lekarzem weterynarii. 

Karma dla psa półwilgotna – postaw na najlepsze produkty!

Półwilgotna karma dla psa to coś, co warto umieścić w misce pupila. Jakie rodzaje dań znajdziesz w naszej ofercie? Trafisz na połączenie dania z mięsem kaczki, królika, dziczyzny i jagnięciny, z dodatkiem owoców oraz warzyw. Wspomaga ono stawy, a także działa korzystnie na układ trawienny. Ponadto świetne efekty dostrzeżesz na skórze i sierści milusińskiego. Innym rozwiązaniem jest kombinacja dzika i bażanta. Zawarte tam składniki będą miały zbawienny wpływ na potencjalną nadwagę, otyłość oraz słabsze zęby. Półwilgotna karma dla psów to również kaczka oraz żołądki jagnięce. To prawdziwa bomba dobroczynnych elementów! Olej kokosowy działa bakteriobójczo i reguluje cholesterol. Olej z alg to źródło jodu i wsparcie tarczycy. Żurawina korzystnie wpływa na układ moczowy, a małże na kondycję mózgu oraz serca. Idealne rozwiązanie!