Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Fitmin jest marką, która od lat tworzy karmy dla zwierząt. Tym, co zdecydowanie wyróżnia firmę wśród innych na rynku, jest niesamowita różnorodność. W ofercie znajdziesz produkty zarówno dla psów rasowych, jak i kundelków, szczeniaków i seniorów, czworonogów z określonymi problemami natury zdrowotnej. Każdy psiak jest inny i potrzebuje określonych składników odżywczych. Może więc mokra karma Fitmin?

Mokra karma dla psa Fitmin

Karma dla psa marki Fittin to samo zdrowie! Przede wszystkim możesz wybierać w różnorodnych smakach i zdecydować się ostatecznie na ten, który dla Twojego pupila okaże się numerem jeden! W całej palecie możliwości znajdują się mokre posiłki z filecików z kurczaka w sosie rozmarynowym, wołowina z suszonymi pomidorami lub z indykiem. Ponadto istnieje szansa dopasowania potraw do wieku kundelka bądź rasowego czworonoga. W dostępnych opcjach mokra karma Fitmin posiada rozwiązania zarówno dla dorosłych psów, jak i rozbrykanych szczeniaków. Oferta marki może pochwalić się także serią For Life Monoprotein, czyli mokrymi daniami bez konserwantów i smakowych dodatków, stworzonymi z mięsa z bulionu (jagnięcina, wołowina, kurczak, indyk). Prawdziwa rozkosz dla psiego podniebienia!

Dlaczego mokra karma dla psa jest ważna w jego diecie?

Mokra karma dla psa Fitmin, jest równie istotna, jak posiłki suche. Mokre produkty to przede wszystkim ogromne walory smakowe. Psiak ma szansę na prawdziwą kulinarną degustację! Dzięki temu nawet niejadek zje więcej niż zazwyczaj! Ponadto mokre posiłki są o wiele bardziej kaloryczne, dlatego też często zaleca się je w przypadku rekonwalescencji czworonoga, na przykład po chorobie i zabiegu. Mokra karma Fitmin jest także dużo bardziej łatwostrawna. Pamiętaj: nie łącz w jednym posiłku dwóch rodzajów pożywienia! Każdy z nich jest trawiony w zupełnie inny sposób, a karmienie mieszane nie jest dobrym pomysłem. Jeśli masz wątpliwości jak odpowiednio dobrać produkty żywieniowe i w jakich proporcjach łączyć karmy suche i mokre – skontaktuj się z weterynarzem.