Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Chcesz zapewnić kotu pyszne i pełnowartościowe posiłki? Mokra karma dla kota Dolina Noteci to dobra opcja. Szeroki wybór wariantów smakowych i pojemności sprawia, że każdy właściciel mruczącego pupila znajdzie u nas coś odpowiedniego. Mokra karma Dolina Noteci to połączenie wyjątkowych smaków i składników. Wybierz opcję dla swojego kota!

Dobra mokra karma dla kota od Pet Box

Pet Box to sklep zoologiczny online, w którym dostępna jest karma dla kota oraz przysmaki dla kota od najlepszych producentów. Mokra karma dla kota dobrej jakości to taka, która ma w sobie wiele witamin i minerałów, stworzona jest z naturalnych składników i nie zawiera sztucznych dodatków. Dostępna u nas mokra karma dla kociąt Dolina Noteci wspiera rozwój najmłodszych pupili, dostarczając im cennych wartości odżywczych. Z kolei mokra karma dla kotów dorosłych pełna jest składników, które wspierają zdrowie, witalność i pomagają zachować energię starszym osobnikom.

Karmy mokre dla kota: bogactwo smaków

Dostępne u nas karmy mokre dla kota wykorzystują to, co w naturze najlepszego. Zadbaliśmy też o zróżnicowane smaki, dlatego podczas wygodnych zakupów online możesz u nas znaleźć karmę z wołowiną, kaczką, cielęciną, królikiem, gęsią, indykiem, jagnięciną, cielęciną. Polecamy również karmę z łososiem, sardynkami, tuńczykiem czy mokrą karmę dla małych kotów z dorszem. Dla kocich smakoszy znajdzie się cielęcina z homarem, pstrąg z tuńczykiem czy sarna z wołowiną. Najlepsza karma mokra dla kota? Tylko u nas!