Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wiejska Zagroda to sucha karma, przygotowana z najwyższą starannością. Wszystko po to aby w pełni uzupełniała wszystkie potrzeby organizmu Twojego psa. Regionalne produkty to gwarancja świeżości i jakości składników, z których przygotowane są suche karmy dla psów i właśnie z tego powodu możemy polecić je z pełną odpowiedzialnością.

Najwyższej jakości sucha karma – Wiejska Zagroda

Wyobraź sobie prawdziwe, najwyższej jakości mięso, które dostarcza lokalny dostawca i to, że z niego od razu przygotowywany jest posiłek dla Twojego czworonożnego towarzysza. Proszę dodać do tego szczyptę zdrowych i wartościowych dodatków, jak warzywa i owoce. Nie zapomnij o aromatycznych ziołach. I to wszystko, czyli bardzo prostu skład! Wiejska Zagroda to zdrowy, naturalny posiłek, który nie zawiera zbóż, sztucznych konserwantów, ani też zbędnych wypełniaczy.

Wiejska Zagroda karma dla psa o dobrym składzie

Mięso stanowi od 65,5% zawartości w składzie suchych karm Wiejska Zagroda. W menu tego producenta pojawiają się same wyborne pozycje. Takie smaki jak KACZKA Z GRUSZKĄ, która jest niezwykle smakowita czy BIAŁORYBY zawierające w składzie śledzia, łososia oraz białoryby. INDYK Z KRÓLIKIEM jest sugerowany dla małych psów, a to dlatego, że jest tutaj mniejszy granulat chrupka.

Sucha karma dla psa – dlaczego jest tak ważna w diecie zwierzaka?

Sucha karma dla psa to rodzaj posiłku, który smakuje niemal każdemu pupilowi. Nie dość, że dostarcza ważnych i niezbędnych składników odżywczych oraz witamin, dzięki swojej strukturze korzystnie działa także na uzębienie. Mowa tutaj przede wszystkim o walce z kamieniem. Jeśli Twój pupil preferuje tego rodzaju dania, pamiętaj o tym, aby zawsze obok miski z karmą mieć także wodę. Dzięki temu zapobiegniesz potencjalnemu odwodnieniu przyjaciela. Dlaczego jednak odpowiednio dobrana sucha karma dla psa odgrywa tak ogromną rolę w jego życiu? Optymalnie dobrane posiłki wpływają na zdrowie, zarówno psychicznie i fizyczne, naszego czworonoga. Zawsze powinniśmy selekcjonować produkty żywieniowe tak, aby określona mieszanka składników odpowiadała potrzebom psa. Menu zależy więc od wieku, stanu zdrowia, potencjalnych, przebytych zabiegów, ale także aktywności fizycznej. Zupełnie inaczej musimy dbać o seniora, a inaczej o trenującego kundelka, którego rozpiera energia. Znaczenie ma także przebyta ciąża, bądź potencjalna kastracja. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz karmę dla psa Wiejska Zagroda, która spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. W ofercie trafisz więc na dania, które dopasowane są między innymi pod względem smakowym i odżywczym. Kupisz tutaj między innymi dania z kaczką, tuńczykiem, jagnięciną, czy indykiem. Oczywiście wszystko w pełni naturalne i pozbawione konserwantów! Karma dla psa Wiejska Zagroda to naprawdę szeroki wybór prawdziwych smakowitości.