Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Szukasz zdrowego i smacznego pokarmu dla Twojego pupila? Mokra karma dla psa Pan Mięsko to wyjątkowy produkt, któremu warto przyjrzeć się z bliska. Jest źródłem białka, witamin i kwasów tłuszczowych, które wpłyną pozytywnie na stan zdrowia Twojego czworonoga. Postaw na mokrą karmę Pan Mięsko!

Mokra karma dla psa – Pan Mięsko

Mokra karma dla psa Pan Mięsko jest łatwo przyswajalna i aromatyczna. My doceniamy ją za wysoką zawartość białka i witaminy, a czworonożni pupile za smak i wyśmienity zapach. To karma dla psa wyprodukowana w Polsce, która powstaje z najlepszych składników.

W naszej ofercie znajduje się także mokra karma dla szczeniaka Pan Mięsko. To pełnowartościowy pokarm o dużej zawartości białka. Karma Pan Mięsko Wołowina z kaczką to aż 92,6% mięsa z mięśni szkieletowych, podrobów i bulionu. Producent zadbał także o potrzebne do rozwoju szczeniaka witaminy. Dlatego w produkcie są zioła, nasiona, jabłka i żurawina. Niezwykle istotnym składnikiem jest też olej z łososia, który jest źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3. Taki zestaw składników sprawia, że karma dla psa Pan Mięsko jest nie tylko zdrowa, ale i smaczna.

Najlepsza mokra karma i wiele innych produktów dla czworonogów

Petbox to sklep zoologiczny online, w którym oferujemy nie tylko najlepszą mokrą karmę dla psa. Nasz asortyment jest o wiele większy! Znajdziesz u nas także:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!