Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka – dla właścicieli psiaków to hasło jest stuprocentową prawdą! Kundle, jak i rasowce, towarzyszą nam w codziennym życiu, w radościach i bolączkach. Zawsze wiernie stojąc u naszego boku. Jak odwdzięczyć się czworonogom za takie zaufanie? Sucha karma dla psa Eden to jedno z takich rozwiązań. Nie ulega przecież wątpliwości, że racjonalne odżywianie, dopasowane indywidualnie, to klucz do zdrowia i długiego szczęśliwego życia szczeniaka, jak i dorosłego osobnika.

Sucha karma dla psa Eden – ważne informacje

Karma dla psa Eden to przede wszystkim produkt hipoalergiczny. Nie znajdziesz tam glutenu, zbóż, czy nawet całych ziemniaków! To specjalnie wyselekcjonowana duża zawartość świeżego mięsa, a także owoców i warzyw. Sucha karma Eden to także prosty sposób na uzupełnienie w organizmie niezbędnych składników, takich jak węglowodany, białka, witaminy i minerały oraz tłuszcze. W całej gamie produktów znajdziemy coś dla każdego milusińskiego: dużych jak i małych rasowców, szczeniąt i seniorów. Która sucha karma dla psa Eden będzie idealna w Twoim przypadku?

Sucha karma Eden – jaką wybrać?

Troszczysz się o swojego zwierzęcego przyjaciela (zwłaszcza takiego, zmagającego się z alergiami)? Sucha karma Eden może okazać się pomocna! Pozwolimy sobie na podanie kilku przykładów. Eden Fish Cuisine dla psów średnich i dużych to aż 80% mięsa (między innymi łosoś, śledź). Co ważne selekcja ryb to human grade. Oznacza to tyle, że kundelki i rasowce otrzymują w posiłku mięso dokładnie takiej samej jakości, jak ludzie. Ponadto karma dla psa wspiera walkę z potencjalnym zapaleniem stawów, chociażby w przypadku czworonogów uprawiających aktywnie sport. Drugi przykład stanowi Eden Country Cuisine dla ras małych, zarówno szczeniąt jak i seniorów. Hipoalergiczna karma bez glutenu, barwników, czy konserwantów jest w 100% naturalna! Ponadto dzięki zawartym w niej składnikom łagodzi zaparcia, obniża cholesterol w psiej krwi, wspiera układ odpornościowy, zapobiega biegunkom.