Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Jesteś właścicielem psa? Zależy Ci na zapewnieniu mu zdrowej i zrównoważonej diety? Wśród wielu dostępnych na rynku opcji, sucha karma dla psa Eden zdecydowanie się wyróżnia. To nie tylko pyszny posiłek, ale także sposób na dostarczenie pupilowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Sucha karma dla psa Eden – ważne informacje

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka – dla właścicieli psiaków to hasło jest stuprocentową prawdą! Kundle, jak i rasowce, towarzyszą nam w codziennym życiu, w radościach i bolączkach. Zawsze wiernie stoją u naszego boku. Jak odwdzięczyć się czworonogom za takie zaufanie? Sucha karma Eden to jedno z takich rozwiązań. Nie ulega przecież wątpliwości, że racjonalne odżywianie, dopasowane indywidualnie, to klucz do zdrowia i długiego szczęśliwego życia szczeniaka, jak i dorosłego osobnika.

Karma dla psa Eden to przede wszystkim produkt hipoalergiczny. Nie znajdziesz tam glutenu, zbóż, czy nawet całych ziemniaków! To specjalnie wyselekcjonowana duża zawartość świeżego mięsa, a także owoców i warzyw. Karma Eden to także prosty sposób na uzupełnienie w organizmie niezbędnych składników, takich jak węglowodany, białka, witaminy, minerały oraz tłuszcze. W całej gamie produktów znajdziemy coś dla każdego milusińskiego. Oferujemy zarówno suchą karmę dla szczeniaka Eden, jak i dla psów dorosłych czy seniorów. Znajdziesz u nas także coś dla dużych i małych rasowców. Która sucha karma dla psa Eden będzie idealna w Twoim przypadku?

Sucha karma Eden – jaką wybrać?

Troszczysz się o swojego zwierzęcego przyjaciela (zwłaszcza takiego, zmagającego się z alergiami)? Sucha karma dla psa Eden może okazać się pomocna! Pozwolimy sobie na podanie kilku przykładów. Eden Fish Cuisine dla psów średnich i dużych to aż 80% mięsa (między innymi łosoś, śledź). Co ważne selekcja ryb to human grade. Oznacza to tyle, że kundelki i rasowce otrzymują w posiłku mięso dokładnie takiej samej jakości, jak ludzie. Ponadto ta sucha karma dla psa wspiera walkę z potencjalnym zapaleniem stawów, chociażby w przypadku czworonogów uprawiających aktywnie sport. Drugi przykład stanowi Eden Country Cuisine dla ras małych, zarówno szczeniąt jak i seniorów. Hipoalergiczna karma bez glutenu, barwników, czy konserwantów jest w 100% naturalna! Ponadto dzięki zawartym w niej składnikom łagodzi zaparcia, obniża cholesterol w psiej krwi, wspiera układ odpornościowy i zapobiega biegunkom.

Nasz sklep zoologiczny online to nie tylko najlepsza sucha karma dla psa od producenta Eden, ale także produkty takie jak:

Sprawdź naszą ofertę już dziś!