Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

ACANA to kanadyjska sucha karma dla psów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Wszystkie składniki w Biologicznie Odpowiednim Jedzeniu pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców – regionalnych farmerów i rybaków. ACANA to karma dla psów z dużą zawartością mięsa w proporcjach WholePrey™ – przepełnia jej skład po same brzegi. Obok mięsa mięśniowego w składzie Twój zwierzak znajdzie organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Dzięki takim proporcjom na opakowaniu jedzenia ACANA nie znajdziesz długiej listy sztucznych suplementów. Niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa oraz zioła również dostarczają naturalnych składników odżywczych.  

ACANA jest karmą dla wszystkich psów niezależnie od rasy i wieku. Suche karmy dla psów obejmują 4 linie:

ACANA Classics – to formuły dedykowane dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Jest idealna dla szczeniaka, jak i dla psiego seniora. Classics zawiera 50% składników mięsnych, a wśród nich Twój Pupil ma do wyboru bogatą w czerwone mięso ACANA Classic RedACANA Prairie Poultry przepełnioną świeżym mięsem drobiowym lub ACANA Wild Coast ze świeżymi rybami.

ACANA Heritage – Wśród tej linii znajdziesz m.in. karmę dla szczeniaków małych ras, karmę dla seniora, dla psów z nadwagą i bardziej aktywnych zwierzaków. Formuły zawierają od 60 do 75% mięsa: drób z chowu bezklatkowego, jaja ściółkowe i ryby poławiane w naturalnym środowisku.

ACANA Singles – Doskonała dla psów wrażliwych i z alergiami pokarmowymi. Twój pies ma do wyboru trzy monobiałkowe formuły, które przepełnione są świeżym lub surowym mięsem w 50%. ACANA Grass-Fed Lamb z surową jagnięciną, ACANA Yorkshire Pork ze świeżą wieprzowiną, ACANA Pacific Pilchard ze świeżymi sardynkami.

ACANA Regionals – zapoznaj swojego czworonoga z bogactwem świeżych składników z regionu Alberty zamkniętych w czterech formułach – Grasslands, Wild Prairie, Pacifica i Ranchlands przepełnionych w 70% świeżym, rozmaitym mięsem.