Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Odpowiednio dopasowana dieta pozwoli naszemu psu żyć długo w zdrowiu i świetnej formie. Przecież każdy z nas chce, aby nasi zwierzęcy przyjaciele byli z nami jak najdłuższej. Prawdziwe spełnienie marzeń! Zdecydowanie w jego realizacji pomoże sucha karma dla psa Brit Care!

Dlaczego sucha karma jest ważna w diecie psa?

Jak dbać o dietę psa? Musimy podejść do tego indywidualnie. Każdy zwierzak jest inny. Znaczenie ma jego rasa, wiek, wielkość, ewentualne problemy zdrowotne. Odmienne są więc potrzeby w postaci określonych składników odżywczych i minerałów. Jeśli masz wątpliwości, jak odpowiednio dobrać dietę – skontaktuj się z lekarzem weterynarii. Bez względu na wszystko zawsze warto stawiać jednak na połączenie suchych i mokrych posiłków. Dlaczego sucha karma jest tak ważna w diecie psa? W szybkim tempie dostarcza większej ilości składników pokarmowych niż jej mokry odpowiednik. Sprawdzi się więc zwłaszcza psów aktywnych fizycznie i szalenie energetycznych. Należy jednak pamiętać, aby zawsze zapewniać czworonogowi dostęp do wody. Jakie produkty konkretnie wybrać dla milusińskiego? Spróbuj wyjątkowej, suchej karmy dla psa Brit Care!

Sucha karma dla psa Brit Care

Produkty od Brit Care to karmy działające profilaktycznie. O co dokładnie chodzi? W formule dań znajdziesz taką kompozycję składników odżywczych i minerałów, które pozwolą na wzmocnienie odporności u czworonogów. Odpowiednio wyselekcjonowane elementy tworzą wyjątkowo pyszną mieszankę. Ostropest, jagnięcina, probiotyki, łosoś, hipoalergiczna formuła. Czy możesz być coś zdrowszego? Ponadto sucha karma dla psa Brit Care to seria zróżnicowana, w zależności od potrzeb danego kundelka, czy rasowca. W ofercie znajdziesz więc posiłki dla dorosłych oraz szczeniaków, a także poszczególnych ras i przyjaciół zmagających się z określonymi problemami zdrowotnymi. Marka zdaje sobie sprawę także z faktu, że psiaki mają kulinarne preferencje i ulubione smaki. Dzięki temu możesz eksperymentować z daniami i serwować przyjacielowi różnorodne przysmaki.