Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Odpowiednio dopasowana dieta pozwoli naszemu psu żyć długo w zdrowiu i świetnej formie. Przecież każdy z nas chce, aby nasi zwierzęcy przyjaciele byli z nami jak najdłuższej. Prawdziwe spełnienie marzeń! Zdecydowanie w jego realizacji pomoże sucha karma dla psa Brit Care!

Dlaczego sucha karma jest ważna w diecie psa?

Jak dbać o dietę psa? Musimy podejść do tego indywidualnie. Każdy zwierzak jest inny. Znaczenie ma jego rasa, wiek, wielkość, ewentualne problemy zdrowotne. Odmienne są więc potrzeby w postaci określonych składników odżywczych i minerałów. Jeśli masz wątpliwości, jak odpowiednio dobrać dietę – skontaktuj się z lekarzem weterynarii. Bez względu na wszystko zawsze warto stawiać jednak na połączenie suchych i mokrych posiłków. Dlaczego sucha karma jest tak ważna w diecie psa? W szybkim tempie dostarcza większej ilości składników pokarmowych niż jej mokry odpowiednik. Sprawdzi się więc zwłaszcza psów aktywnych fizycznie i szalenie energetycznych. Należy jednak pamiętać, aby zawsze zapewniać czworonogowi dostęp do wody. Jakie produkty konkretnie wybrać dla milusińskiego? Spróbuj wyjątkowej, suchej karmy dla psa Brit Care!

Sucha karma dla psa Brit Care

Produkty od Brit Care to karmy działające profilaktycznie. O co dokładnie chodzi? W formule dań znajdziesz taką kompozycję składników odżywczych i minerałów, które pozwolą na wzmocnienie odporności u czworonogów. Odpowiednio wyselekcjonowane elementy tworzą wyjątkowo pyszną mieszankę. Ostropest, jagnięcina, probiotyki, łosoś, hipoalergiczna formuła. Czy możesz być coś zdrowszego? Ponadto sucha karma dla psa Brit Care to seria zróżnicowana, w zależności od potrzeb danego kundelka, czy rasowca. W ofercie znajdziesz więc posiłki dla dorosłych oraz szczeniaków, a także poszczególnych ras i przyjaciół zmagających się z określonymi problemami zdrowotnymi. Marka zdaje sobie sprawę także z faktu, że psiaki mają kulinarne preferencje i ulubione smaki. Dzięki temu możesz eksperymentować z daniami i serwować przyjacielowi różnorodne przysmaki.

Karma dla psa Brit Care – co znajdziesz w ofercie?

W asortymencie sklepu trafisz na karmy dla psa Brit Care, które dopasowane są do określonych cech pupila. Przede wszystkim zauważysz wyraźny podział na dania dla dorosłych oraz juniorów. To istotne, gdyż na różnych etapach życia czworonogi potrzebują zupełnie innych dawek określonych składników odżywczych. Ponadto dostrzec można także suchą karmę dla psa dostosowaną do rasy i jednocześnie wielkości milusińskiego.

Jednym z produktów, który może pochwalić się marka, jest na przykład Brit Care Mini GF Hair&Skin dedykowany psiakom miniaturowym (które nie przekraczają wagi 10 kg), z sierścią długą wymagającą wyjątkowej pielęgnacji i szalenie wrażliwą skórą. Karma bezzbożowa, w pełni hipoalergiczna. Innym rozwiązaniem jest z kolei Brit Care Mini GF Light&Sterilised tworzony także z myślą o zwierzakach małych ras, ale tych, które zmagają się z tendencją do otyłości lub dla milusińskich tuż po kastracji. Dzięki wyselekcjonowanym elementom, takim jak wysokiej jakości białko, czy kwasy omega 3 i 6, karma dla psa Brit Care to świetne wsparcie zdrowia czworonoga. Dorosłe kundle i rasowce także znajdą tutaj coś dla siebie. Brit Care Grain-Free Adult Salmon&Potato szczególnie zaleca się tym, których zmorą bywają problemy ze skórą i sierścią. Ten rodzaj suchej karmy dla psa stanowi także odpowiedni posiłek w przypadku potencjalnej nietolerancji pokarmowej. Oczywiście nie zapominamy o zasłużonych seniorach! Brit Care Senior Lamb&Rice – zbilansowana formuła i delikatne połączenie jagnięciny i ryżu bez problemu zostanie strawione przez doświadczonego i dorosłego zwierzaka (powyżej ósmego roku życia). Ponadto takie składniki, jak witamina B, czy kwas foliowy zmniejszą ryzyko chorób układu krążenia. Zdrowo i smacznie!

Pozwoliliśmy sobie wymienić jedynie kilka produktów z szerokiego asortymentu tej marki. Sucha karma dla psa od Brit Care to strzał w dziesiątkę! Postawienie na konkretny towar zależy jednak od sporej liczby czynników, które charakteryzują Twojego psiaka.