Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • -8%
  indyk

  Carnilove Cat Puszka Adult Turkey&Reindeer 100g

  7,29 
  Wybierz opcje
 • -8%
  kociak

  Carnilove Cat Puszka Kittens Turkey&Salmon 100g

  7,29 
  Wybierz opcje
 • -8%
  salmon

  Carnilove Cat Puszka Adult Turkey&Salmon 100g

  7,29 
  Wybierz opcje
 • -8%
  kaczka

  Carnilove Cat Puszka Adult Chicken,Duck&Pheasant 100g

  7,29 
  Wybierz opcje
 • -8%
  carnilove

  Carnilove Cat Puszka Adult Chicken&Lamb 100g

  7,29 
  Wybierz opcje

Co powinno znaleźć się w kociej misce?

Koty to wyjątkowe stworzenia. Indywidualiści, którzy uwielbiają chodzić własnymi drogami. Są otwarci na okazywanie uczuć, ale tylko na swoich zasadach. To magiczne stworzenia, których wręcz nie da się nie kochać! Jeśli Twój dom to także schronienie dla takiego, kociego przyjaciela, z pewnością będziesz chciał zrobić wszystko, aby mruczek żył jak najdłuższej i do tego w dobrym zdrowiu. Warto więc skupić się na kilku elementach, które mogą do tego doprowadzić. Przede wszystkim regularnie i profilaktycznie kontrolujmy stan zdrowia czworonoga. Podobnie, jak w przypadku ludzi, tak i milusińscy mogą wcześniej wyleczyć swoje dolegliwości, jeśli zostaną one odkryte we wczesnej fazie. Spotkania z lekarzem weterynarii – nie tylko wtedy, kiedy pupile zmagają się z chorobami – to ważny aspekt. Ponadto istotna jest zabawa i aktywność fizyczna dostosowana do danej rasy.

Ostatnim elementem, choć równie ważnym, jak poprzednie, jest pożywienie. To, co mruczek znajduje w misce, ma wspierać jego zdrowy rozwój. Bez względu na to, czy mówimy o posiłkach dla nowonarodzonych mruczków, czy dorosłych kotów – zawsze dostarczaj im takie składniki odżywcze i witaminy, które są istotne dla czworonoga na konkretnym etapie jego życia. Pamiętajmy, że każdy osobnik jest inny, wymaga odmiennego menu, które dostarczy tego, co na danym moment istotne. Co powinno się znaleźć więc w kociej misce? Przede wszystkim elementy wspierające rozwój, regenerujące, wzmacniające kości i poprawiające kondycję sierści, a jeśli potrzeba – poprawiające stan zdrowia. Marką, która może być jedną z lepszych kulinarnych decyzji jest mokra karma dla kota Carnilove.

Mokra karma dla kota Carnilove

Formuły karm Carnilove Cat to posiłki dla młodych, jak i dorosłych kotów. To w pełni zbilansowanie dania, które są stworzone z najlepszych produktów – mięs i warzyw. Aby zrozumieć, w czym tkwi magia oraz, jak kreowana jest wspomniana formuła karm Carnilove Cat, przejdźmy przez kilka przykładów. Jednym z nich jest miks indyka, łososia oraz żurawiny. Co dzięki temu otrzymuje nasz pupil? Indyk to łatwo przyswajalne białko, a dodatkowo naturalny polepszacz smaku. Kwasy tłuszczowe Omega-3 wspierają układ nerwowy zwierzaka, zaś żurawina pozytywnie oddziałuje na układ moczowy. Inny przykład to formuła z olejem lnianym, kurczakiem, kaczką, bażantem, olejem lnianym i żurawiną. Dodatkowo produkt nie zawiera zbóż – pszenicy, kukurydzy, czy ryżu oraz ziemniaków. Pysznie, zdrowo i bezpiecznie!