Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Polecana przez nas mokra karma dla kota Carnilove to zrównoważony i pełen smaku posiłek dla Twojego pupila. Zaspokaja jego naturalne potrzeby żywieniowe, pomaga zadbać o zdrowie i samopoczucie. Masz w domu niejadka? Nie martw się! Mokra karma Carnilove dostępna jest w kilku wariantach smakowych. Zapraszamy!

Mokra karma dla kociąt i dorosłych osobników

Zastanawiasz się które karmy mokre dla kota wybrać? Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie? Dostępna u nas mokra karma dla kociąt Carnilove oraz wersje smakowe dla dorosłych osobników zachwycą największego kociego smakosza. Możesz wybrać:

  • indyka z reniferem,
  • indyka z łososiem,
  • kurczaka, kaczkę z bażantem,
  • kurczaka z jagnięciną.

Zaletą tej mokrej karmy jest bogactwo naturalnych składnikach, które wspierają zdrowie i witalność zwierzęcia. Carnilove to producent, który starannie dobiera składniki, oferując najlepsze posiłki dla kotów w różnym wieku i z różnymi problemami zdrowotnymi.

Dobra mokra karma dla kota i przekąski od Pet Box

Nasz sklep zoologiczny online oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów dla zwierząt. Karma dla kota dostępna jest w wielu wariantach smakowych i w różnych pojemnościach. A mokra karma dla kota od najlepszych producentów, to bogate źródło białka, witamin i mikroelementów, które odpowiadają za wzrost i rozwój czworonogów. Zadbaj o swojego pupila razem z nami! Dobierz też przysmaki dla kota, które pomogą zadbać o jego zęby, sierść i dobre samopoczucie.