Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Szukasz zdrowego, pełnowartościowego pokarmu dla swojego pupila? Mokra karma dla psa Mr. Bro to produkt warty wypróbowania. Składniki najwyższej jakości i duża zawartość białka ze świeżego mięsa uzupełnią dietę Twojego psa o wszystko, czego potrzebuje dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Mokra karma dla Mr. Bro – nowość warta spróbowania

Mokra karma Mr. Bro to produkt najwyższej jakości, który zawiera jedynie naturalne składniki, bez dodatków sztucznych barwników, konserwantów czy wypełniaczy. Składniki w nim zawarte zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić psu najlepszą możliwą dietę. Ta mokra karma dla psa zawiera wartościowe dodatki w postaci warzyw i ziół, które pomagają zwierzęciu w zachowaniu odpowiedniej kondycji i odporności.

Karma dla psa Mr. Bro jest karmą pełnoporcjową, monoproteinową. Mięso w niej zawarte zostało poddane krótkiej obróbce termicznej, co sprawia, że jest lekkostrawne i sprawdza się nawet jako mokra karma dla szczeniaka – Mr. Bro to uniwersalny pokarm.

Karma dla psa Mr. Bro – zamów w PetBox!

Nasz sklep zoologiczny online oferują mokrą karmę Mr. Bro w formie pojedynczych zakupów, jak i w ramach subskrypcji PetBox. Możesz wybrać jeden z pysznych smaków: konina albo jeleń. W naszej ofercie dostępna jest również karma dla psa w postaci suchej oraz pyszne przysmaki dla psa. Zajrzyj też do działu z akcesoriami – czekają tam m.in. wygodne legowiska dla psa, które Twój pupil pokocha. Zapraszamy na zakupy!