Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Polskie karmy Wiejska Zagroda dla psów to najwyższej jakości jedzenie dla czworonogów, które produkowane jest ze zdrowych, naturalnych i świeżych składników. Pochodzą one od lokalnych dostawców, dzięki czemu jest to w pełni polski produkt, z którego możemy być bardzo dumni. Karmy mokre od Wiejskiej Zagrody to przede wszystkim prosty, ale bardzo jakościowy skład, co możemy zobaczyć na etykiecie.

Pamiętajmy też o tym, że karmy mokre to w pełni pełnowartościowy posiłek dla psa. Dzięki swojej konsystencji żaden czworonóg nie będzie w stanie się im oprzeć. Intensywniejszy zapach może przekonać do gotowego jedzenia bardziej wybredne zwierzaki. Jeśli masz problem z przekonaniem psa do kupowanej w sklepie karmy spróbuj podać mu karmę mokrą Wiejska Zagroda. Częstym wyborem naszych klientów jest również MIX SMAKÓW.

Dlaczego mokra karma dla psa jest tak ważna?

Mokra karma dla psa odgrywa istotną rolę w jego diecie. Przede wszystkim zawiera w sobie aż 75% wody. Gwarantuje to prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i pokarmowego. Dodatkowo nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki takiej konsystencji, i sposobie wchłaniania do organizmu posiłku, milusiński dużo szybciej otrzyma niezbędne składniki odżywcze niż w przypadku jej suchego odpowiednika. Mokra karma dla psa zapobiega odwodnieniu. Jeśli Twój przyjaciel pije mało wody – suche dania mogą go pozbawić ważnych składników w organizmie. Nieco większa wilgotność porcji okaże się zbawienna. Ponadto ten rodzaj produktu sprawdzi się w menu seniorów mających problemy z gryzieniem lub po prostu zwierzaków zmagających się z kłopotami z uzębieniem. Zanim dokonasz jednak ostatecznego wyboru, pamiętaj, że dieta koniecznie musi zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb milusińskiego. Znaczenie ma nie tylko jego wiek, ale także wielkość, rasa, preferowane aktywności fizyczne, czy potencjalnie przebyte zabiegi. Bez względu na to, czego oczekuje Twój przyjaciel, z pewnością znajdziesz coś w naszej ofercie oraz w całej gamie produktów Wiejskiej Zagrody. Karma mokra dla każdego milusińskiego!

Wiejska Zagroda – karma mokra dla psów

Mokra karma dla psa od Wiejskiej Zagrody to świetny wybór. Dlaczego? Już spieszymy z odpowiedziami i przykładami! Coś dla szczeniąt? Proszę bardzo! Puszka, w której znajdziesz 94% mięsa i ani grama zbóż. Mięso wołowe to źródło potasu, żelaza i wapnia. Jabłko uzupełnia niedobory błonnika oraz witamin A, K i C. Olej z łososia to tłuszcze Omega 3, a algi morskie są źródłem B karotenu. Inny przykład? Danie dla wszystkich pupili – dorsz, indyk, marchewka, algi morskie, świeży olej z łososia. Każdy mięsożerny milusiński będzie zachwycony. Podobnie jak produktem łączącym czarniaka, pstrąga, dorsza i łososia. Do tego masz pewność, że Twój przyjaciel będzie mógł się cieszyć prawidłową pracą układu odpornościowego oraz lśniącą sierścią. To wszystko daje Wiejska Zagroda i karma mokra dla psów.