Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Mokra karma dla psa Wiejska Zagroda to najwyższej jakości jedzenie dla czworonogów, które produkowane jest ze zdrowych, naturalnych i świeżych składników. Pochodzą one od lokalnych dostawców, dzięki czemu jest to w pełni polski produkt, z którego możemy być bardzo dumni.

Dlaczego mokra karma dla psa jest tak ważna?

Mokra karma dla psów odgrywa istotną rolę w ich diecie. Przede wszystkim zawiera w sobie aż 75% wody. Gwarantuje to prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i pokarmowego. Dodatkowo nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki takiej konsystencji, i sposobie wchłaniania do organizmu posiłku, milusiński dużo szybciej otrzyma niezbędne składniki odżywcze niż w przypadku jej suchego odpowiednika. Najlepsza mokra karma dla psa zapobiega odwodnieniu. Jeśli Twój przyjaciel pije mało wody – suche dania mogą go pozbawić ważnych składników w organizmie. Nieco większa wilgotność porcji okaże się zbawienna. Ponadto dobra mokra karma dla psa sprawdzi się w menu seniorów mających problemy z gryzieniem lub po prostu zwierzaków zmagających się z kłopotami z uzębieniem.

Zanim dokonasz jednak ostatecznego wyboru, pamiętaj, że dieta koniecznie musi zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb milusińskiego. Znaczenie ma nie tylko jego wiek, ale także wielkość, rasa, preferowane aktywności fizyczne, czy potencjalnie przebyte zabiegi. Bez względu na to, czego oczekuje Twój przyjaciel, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie idealną karmę dla psa.

Mokra karma dla psa Wiejska Zagroda dostępna w Petbox

Petbox oferuje wyjątkową mokrą karmę dla psa Wiejska Zagroda, czyli produkt dla każdego milusińskiego! To w pełni pełnowartościowy posiłek dla psa. Wyróżnia go przede wszystkim prosty, ale bardzo jakościowy skład, co możemy zobaczyć na etykiecie. Dzięki swojej konsystencji żaden czworonóg nie będzie w stanie oprzeć się mokrej karmie dla psa Wiejska Zagroda. Intensywniejszy zapach może przekonać do gotowego jedzenia bardziej wybredne zwierzaki. Jeśli masz problem z przekonaniem psa do kupowanej w sklepie karmy, spróbuj podać mu mokrą karmę Wiejska Zagroda. Częstym wyborem naszych klientów jest również MIX SMAKÓW.

Karma Wiejska Zagroda to świetny wybór. Dlaczego? Już spieszymy z odpowiedziami i przykładami! Coś dla szczeniąt? Proszę bardzo! Mokra karma dla szczeniaka Wiejska Zagroda to puszka, w której znajdziesz 94% mięsa i ani grama zbóż. Mięso wołowe to źródło potasu, żelaza i wapnia. Jabłko uzupełnia niedobory błonnika oraz witamin A, K i C. Olej z łososia to tłuszcze Omega 3, a algi morskie są źródłem B karotenu. Inny przykład? Danie dla wszystkich pupili – dorsz, indyk, marchewka, algi morskie, świeży olej z łososia. Każdy mięsożerny milusiński będzie zachwycony. Podobnie jak karmą Wiejska Zagroda łączącą czarniaka, pstrąga, dorsza i łososia. Do tego masz pewność, że Twój przyjaciel będzie mógł się cieszyć prawidłową pracą układu odpornościowego oraz lśniącą sierścią. To wszystko dają najlepsze karmy mokre dla psa od Wiejskiej Zagrody.

Nasz sklep zoologiczny online posiada także inne produkty dla czworonożnych pupili. Kupisz u nas:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Petbox!