Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Odkryj dziką stronę natury Twojego pupila – mokra karma dla psa Carnilove uwzględnia psie potrzeby żywieniowe dzięki zastosowaniu mięsa naturalnego, dzikiego pochodzenia. W składach znajdziesz wyselekcjonowane mięso z renifera, bażanta, dzika, czy kaczki uzupełnione o cenne składniki roślinne.

Mokra karma dla psa Carnilove – Twój pies ją pokocha

Mokra karma Carnilove jest wolna od sztucznych konserwantów, barwników i aromatów. Nie zawiera zbóż i ziemniaków ani pozostałych wypełniaczy. Wysokiej jakości składniki zapewniają zbilansowane żywienie psów, a konsystencja przypominająca surowe mięso gwarantuje pobudzenie apetytu. Wysoka zawartość wody sprawia, że po posiłku pies jest nie tylko najedzony, ale również uzupełnia poziom nawodnienia. Ta mokra karma dla psa ma pozytywny wpływ na zdrowie układu moczowego i pokarmowego.

W naszym sklepie dostępna jest mokra karma dla szczeniaka Carnilove Puppy i dla psów dorosłych – karma Carnilove Adult.

Najlepsza mokra karma dla psa w Petbox

Nasz sklep zoologiczny online oferuje wszystkie najlepsze mokre karmy dla psa – przetestuj je i wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twojemu pupilowi. Mamy również wyjątkowe przysmaki dla psa, którymi możesz nagradzać go podczas nauki… albo za to, że jest. Zajrzyj też do naszego działu z akcesoriami – oferujemy legowiska dla psa tak wygodne, że budzą zazdrość kotów! Zapraszamy na zakupy!