Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Każdy właściciel czworonoga wie, jak istotny jest dobór pożywienia dla zwierzęcia. Szczególnie polecana jest sucha karma dla psa Dog&Dog. Karma składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, zapewniających konieczną dawkę witamin i składników odżywczych dla psa każdej rasy.

Sucha karma Dog&Dog – dla szczeniaków i dorosłych psów

Bez względu na wiek psa, którym mamy przyjemność się opiekować, marka Dog&Dog zaproponuje dobrze dobraną karmę. Zarówno szczenię, jak i dorosły pies, potrzebują witamin z grupy B, kwasów tłuszczowych omega-3, a także wielu innych składników odżywczych. Sucha karma dla szczeniaka Dog&Dog jest dostępna w różnych smakach.

Sucha karma dla psa Dog&Dog to bogate źródło witamin, które zapewnia zapotrzebowanie energetyczne dla psa każdej rasy. Szczególnie popularna jest karma Dog&Dog o wysokiej zawartości mięsa; właściciel psa ma do wyboru różne rodzaje dla swojego pupila. Karma dla psa z dodatkiem białka zwierzęcego, zawierać może wołowinę, indyka, jagnięcinę czy też łososia. Warto również podkreślić, że produkty sygnowane marką Dog&Dog nie zawierają żadnych sztucznych barwników i konserwantów.

Nasz sklep zoologiczny online proponuje klientom także inne produkty, które mogą przydać się właścicielom czworonogów. Mowa tu o takich akcesoriach, jak legowiska dla psa oraz przysmaki dla psa.