Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

Fitmin to marka, która zdaje sobie sprawę z potrzeb, jakie mają psy. Wiele zależy bowiem nie tylko od ich wieku, ale także rasy, rozmiaru, czy nawet… charakteru! Zupełnie inną dietę należy stosować w przypadku psiaka, który kocha ciągły ruch, zabawy i czas spędzany na świeżym powietrzu i inną, kiedy nasz pupil jest raczej leniuchem. Każdy pies ma indywidualne potrzeby stąd i zaspokojenie określonych minerałów i składników odżywcze jest odmienne! Sprawdź, czym jest sucha karma dla psa Fitmin, i wybierz tę, idealną dla Twojego przyjaciela!

Sucha karma Fitmin

Szukasz posiłków idealnych dopasowanych do wymagań Twojego pupila? Sucha karma Fitmin to odpowiednie pożywienie dla zwierzaka! Wśród gamy produktów marki znajdziemy zarówno produkty dla szczeniąt, dorosłych psów olbrzymich i dużych ras, czy dla tych z nadwagą lub suczek ciężarnych i karmiących. To ważne, aby odpowiednio dopasować składniki do psa. Jeśli więc Twoim przyjacielem jest szczeniak rasy średniej do 12 miesięcy – postaw na bogate w białka i tłuszcze Fitmin dog medium puppy. Z kolei Fitmin dog Maxi Light sprawdzi się świetnie, jeśli spory pupil nie przepada za aktywnością fizyczną i może zmagać się z nadwagą. Produkt ten stworzony został z 59% świeżego mięsa. Sucha karma dla psa Fitmin będzie wspierać zdrowy rozwój kundla, czy rasowca, oczywiście, jeśli zostanie odpowiednio dobrana. W przypadku wątpliwości – skonsultuj się z weterynarzem.

Karma dla psa Fitmin – najważniejsze wartości

Dlaczego sucha karma dla psa Fitmin to idealne rozwiązanie żywieniowe dla Twojego pupila? Marka ma ponad dwudziestoletnie w produkcji posiłków, nie tylko dla psów, ale także kotów, koni, a nawet… żyraf! Dokładają więc wszelkich starań, aby odpowiednio przygotować towary dla określonego zwierzęcia, także biorąc pod uwagę określone potrzeby milusińskiego, jego stan zdrowia, czy rasę. Marka Fitmin to firma, której możesz zaufać! Za suchą karmą dla psa (i nie tylko!) stoją lata badań i doświadczeń, które w konsekwencji doprowadziły do tworzenia posiłków idealnie dobranych do wymagań czworonogów!