Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Chociaż od tysięcy lat pies jest udomowiony, jego pierwotne instynkty nie zniknęły! Wiedzą o tym producenci suchej karmy dla psa Carnilove. Czworonogi potrzebują bowiem odpowiedniej dla nich, wyselekcjonowanej dawki witamin, minerałów i składników odżywczych, aby żyć w pełni zdrowia i energii.

Sucha karma dla psa Carnilove – dlaczego jest ważna?

Kundelki i rasowce. Szczeniaki i dorosłe psy. Każdy zwierzak jest inny, każdy jest wyjątkowy i każdy potrzebuje naszej opieki oraz wsparcia. W dbaniu o zdrowie czworonoga zdecydowanie pomoże sucha karma Carnilove. Dlaczego ten rodzaj posiłku jest tak istotny w diecie milusińskiego? Sucha karma dla psa Carnilove to przede wszystkim szybka i zbilansowana dawka najważniejszych składników odżywczych i minerałów. Zdecydowanie łatwiej niż jej mokry odpowiednik, zaspokoi żywieniowe potrzeby pupila. Sprawdzi się świetnie przede wszystkim w diecie aktywnych i energicznych kundelków i rasowców. Należy pamiętać, że posiłki powinny być indywidualnie dopasowane do psa, biorąc pod uwagę przebyte choroby, aktualne problemy zdrowotne, ale także wiek, aktywność fizyczną, czy rasę. Sucha karma dla szczeniaka Carnilove ma inny skład niż ta dla dorosłego psa. Jeśli nie wiesz, jakie dania będą najlepsze dla Twojego zwierzęcego przyjaciela – warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem weterynarii. My jednak zdecydowanie rekomendujemy karmę Carnilove.

Sucha karma dla psa Carnilove

Sucha karma dla psa Carnilove to powrót do pierwotnych instynktów dzikich czworonogów. Podstawą ich diety było mięso i tym tropem poszedł także producent posiłków z tej serii. W daniach nie znajdziesz zbóż i ziemniaków, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie milusińskiego. To pełnowartościowa sucha karma dla psa z aż 70% zawartością mięsa, uzupełniana naturalnymi ziołami i warzywami. Bez konserwantów i sztucznych dodatków. Wołowina, łosoś, jagnięcina, indyk, kaczka, bażant – każdy pupil, z określonymi preferencjami smakowymi, znajdzie w ofercie coś specjalnie dla siebie!

Nasz sklep zoologiczny online oferuje nie tylko najlepszą suchą karmę dla psa. Znajdziesz u nas także legowiska dla psa czy przysmaki dla psa. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!