Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Chociaż od tysięcy lat pies jest zwierzęciem udomowionym, jego pierwotne instynkty nie zniknęły! Wiedzą o tym producenci suchej karmy dla psa Carnilove. Czworonogi potrzebują bowiem odpowiedniej dla nich, idealnie wyselekcjonowanej dawki witamin, minerałów i składników odżywczych, aby żyć w pełni zdrowia i energii. Szczęście i dobra forma pupila to nasz priorytet!

Sucha karma dla psa Carnilove – dlaczego jest ważna?

Kundelki i rasowce. Szczeniaki i dorosłe psy. Każdy zwierzak jest inny, każdy jest wyjątkowy i każdy potrzebuje naszej opieki oraz wsparcia. W dbaniu o zdrowie czworonoga zdecydowanie pomoże sucha karma dla psa Carnilove. Dlaczego ten rodzaj posiłku jest tak istotny w diecie milusińskiego? Sucha karma to przede wszystkim szybka i zbilansowana dawka najważniejszych składników odżywczych i minerałów. Zdecydowanie łatwiej niż jej mokry odpowiednik, zaspokoi żywieniowe potrzeby pupila. Sprawdzi się ona świetnie przede wszystkim w diecie aktywnych i energicznych kundelków i rasowców. Należy pamiętać, że posiłki powinny być indywidualnie dopasowane do psa, biorąc pod uwagę przebyte choroby, aktualne problemy zdrowotne, ale także wiek, aktywność fizyczną, czy rasę. Jeśli nie wiesz, jakie dania będą najlepsze dla Twojego zwierzęcego przyjaciela – warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem weterynarii. My jednak zdecydowanie rekomendujemy suchą karmę dla psa Carnilove.

Sucha karma dla psa Carnilove

Wyróżnikiem suchej karmy dla psa Carnilove jest powrót do pierwotnych instynktów dzikich czworonogów. Podstawą ich diety było mięso i tym tropem poszedł także producent posiłków z tej serii. W daniach nie znajdziesz zbóż i ziemniaków, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie milusińskiego. To pełnowartościowa sucha karma dla psa z aż 70% zawartością mięsa, uzupełniana naturalnymi ziołami i warzywami. Bez konserwantów i sztucznych dodatków. Wołowina, łosoś, jagnięcina, indyk, kaczka, bażant – każdy pupil, z określonymi preferencjami smakowymi, znajdzie w ofercie coś specjalnie dla siebie!