Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Jesteś szczęśliwym posiadaczem czworonożnego pupila? Zadbaj o jego żywienie! Sucha karma dla psa Brit Veterinary Diet to przysmak zawierający niezbędne składniki mineralne i witaminy. Nasz sklep zoologiczny online ma w ofercie wiele rodzajów takiej karmy.

Karma Brit Veterinary Diet

Dostępna w naszym asortymencie karma pełnoporcjowa dla psów może być podawana czworonogom z różnymi schorzeniami. Bezzbożowa sucha karma dla szczeniaka Brit Veterinary Diet Hypoallergenic przeznaczona jest dla psów z problemami dermatologicznymi oraz pupilów z problemami żołądkowo-jelitowymi spowodowanymi niepożądaną reakcją na podawane wcześniej pożywienie. Sucha karmai Brit Veterinary Diet może pomóc także w przypadku zapalenia kości i stawów czy nietolerancji na białko kurze; dobrze sprawdzi się również w czasie rekonwalescencji po zatruciu.

Bez względu na to, ile lat ma Twój pies, podawanie mu odpowiedniej karmy ma ogromne znaczenie. W naszym sklepie dostępna jest także sucha karma dla psa Brit Veterinary Diet, zawierająca między innymi prebiotyk, przeciwutleniacze oraz kwasy tłuszczowe omega-3. Jeśli chcesz, by Twój pupil cieszył się dobrym zdrowiem i kondycją, to zainwestuj w to, co dla niego najlepsze.

PetBox – nasza oferta

Sucha karma dla psa Brit Veterinary Diet to zaledwie jeden z wielu produktów, jakie można odnaleźć w naszym sklepie internetowym. Warto zwrócić uwagę także na legowiska dla psa oraz przysmaki dla psa.