Wyświetlanie jednego wyniku

Zdrowy i zbilansowany pokarm jest kluczowy dla dobrej kondycji każdego psa. Dlatego na szczególną uwagę zasługuje półwilgotna karma dla psa Fitmin. To produkt, który zapewnia naszym czworonogom najlepszą jakość i doskonały smak. Sprawdź karmę Fitmin dostępną w naszej ofercie!

Co daje psu spożywanie półwilgotnej karmy?

Posiłkami, które najczęściej podawane są psom, to karmy suche lub mokre. Każda z nich ma swoje mocne i słabe strony. Na rynku pojawiło się jednak wyjątkowe połączenie, które miesza ze sobą każdą ze wspomnianych form dań. Mowa o półwilgotnej karmie Fitmin. Czym ona się charakteryzuje? Są to granulki (jak w suchym odpowiedniku), jednakże z około 14% wilgotnością. Sama konsystencja nie jest zbyt twarda, przez co karma Fitmin może stanowić, chociażby składnik menu pupila zmagającego się z problemami z uzębieniem lub seniora. Z kolei dzięki dużo większej wilgotności niż sucha karma dla psa, pozwoli w pewnym stopniu nawodnić czworonoga. To istotne, gdyż karmienie zwierzaka jedynie granulkami może czasami doprowadzić do odwodnienia. Zawsze więc należy pamiętać, aby miska z wodą znajdowała się w pobliżu milusińskiego (a w przypadku upałów nawet w kilku miejscach na terenie domu lub mieszkania).

Karma półwilgotna dla psa łączy więc w sobie to, co najlepsze mogą dać te posiłki. Pamiętajmy, że pies, który prawidłowo się odżywia, to nie tylko zwierzak zdrowy fizycznie. Ciało ma bowiem ogromny wpływ na psychikę. Jeśli milusiński cierpi na przykład z powodu kłopotów żołądkowych, będzie wtedy smutny, mało aktywny, co jedynie negatywnie wpłynie na pogorszenie owego stanu. Półwilgotna karma dla dorosłego psa Fitmin, oczywiście odpowiednio dobrana, pozwoli cieszyć się czworonogowi zdrowym i przede wszystkim szczęśliwym życiem.

Półwilgotna karma dla psa Fitmin

Jedną z marek, która posiada w swojej ofercie półwilgotne karmy dla psa jest Fitmin. Co takiego wyjątkowego zawierają w sobie te produkty? Jedną z opcji jest wersja dla dorosłych psów wszystkich ras. To istotne, aby dobierać dania do cech i predyspozycji zwierzaka. Półwilgotna karma dla szczeniaka Fitmin różni się od tej przeznaczonej dla dorosłego psa, karmiącej mamy czy tuż zwierzaka po zabiegu. Wróćmy jednak to omawianego produktu. Najlepsza karma półwilgotna dla psa Fitmin dog Purity Rice Semimoist Rabbit&Lamb to przede wszystkim przysmak z jabłek, ryżu, jagnięciny, ryb i królika. Nie możemy zapominać, że zdrowy skład to jedno, ale smak karmy także odgrywa ogromną rolę. Karmy półwilgotne dla psa od Fitmin to świeże i naturalne elementy najwyższej jakości. Jedno opakowanie zawiera 75% białka zwierzęcego. Jagnięcina uzupełnia w organizmie niezbędną witaminę B, co wpływa między innymi na poprawę kondycji systemu odpornościowego. Ryby mają znaczenie dla prawidłowego działania tarczycy. Z kolei mięso królika to wspaniały element pokarmów dietetycznych dla czworonogów.

Nasz sklep zoologiczny online oferuje także przysmaki dla psa czy legowiska dla psa. Znajdziesz więc u nas wszystko, co najlepsze dla Twojego pupila. Sprawdź nasz asortyment!