Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Chłodzące maty dla psów to idealny sposób zapewnienie zdrowej temperatury ciała zwierzęcia w ciepłe dni. Postaw na wysokiej jakości produkty w PetBox!

Upały to trudny czas nie tylko dla ludzi, ale także zwierząt. Psiaki mają bowiem ograniczone możliwości walki ze zbyt dużą temperaturą powietrza. Głównym sposobem na regulację organizmu w gorące dni jest dyszenie. Warto więc zadbać o pupila i stworzyć mu komfortowe warunki.

Przede wszystkim starajmy się wybierać na spacery wcześnie rano lub późnym wieczorem. Ponadto zawsze zabierajmy wtedy ze sobą butelkę wody oraz małą miseczkę, aby nawet w trakcie krótkich wycieczek nawadniać zwierzaka.

Istotne są także warunki, w jakich milusiński spędza czas w domu lub mieszkaniu. W pierwszej kolejności koniecznie wygospodarujmy przestrzeń zaciemnioną, z dala od przeciągów. Nie wspominamy o tak ważnych rzeczach, jak stały dostęp do czystej wody i to w kilku miejscach w domu.

Przydatne mogą okazać się także delikatne, chłodzące kąpiele lub okłady z wilgotnych ręczników. Jeśli chodzi o legowisko czworonoga – należy zainwestować w maty chłodzące dla psa. To gadżet, który przynosi niesamowitą ulgę i sporą dozę komfortu w upalne miesiące. Jaki rodzaj maty może przydać się Twojemu psiakowi?

Mata chłodząca dla psa

W ofercie naszego sklepu znajdziesz maty chłodzące dla psa od marki Trixie. Produkt o rozmiarze 100x60cm jest wypełniony wkładem żelowym, dzięki czemu nie musimy maty dodatkowo schłodzić w lodówce. Efekt oziębienia wywołuje ciężar samego zwierzaka. Całość skonstruowano tak, aby legowisko nie zmieniało temperatury zbyt gwałtownie, ale stopniowo dostosowywała się do warunków.

Produkt pochłania całe ciepło czworonoga i wystarczy jedynie kilka minut bez jej używania, aby powróciły jego pierwotne właściwości. Jeśli długo chcesz cieszyć się matą chłodzącą dla psa od Trixie nie używaj jej w słońcu oraz nie przechowuj w temperaturze wyższej niż 45 stopni. Ponadto istotne są uwagi dotyczące zachowania czystości.

Absolutnie nie myślmy nawet o używaniu pralki, czy suszarki. Wystarczy jedynie wilgotna ściereczka i przetarcie maty. Następnie zostawiamy ją do wyschnięcia – gotowe!