Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Koty to zwierzęta, które szalenie dbają o swoją higienę. Nie zmienia to jednak faktu, że bywają jednak sytuacje, w których właściciel musi wesprzeć swojego pupila i pomóc mu w codziennej pielęgnacji. Uznaje się, że kocury o sierści krótkiej należy kąpać około co 6 tygodni. Jeśli jednak dochodzi do linienia, w zupełności wystarczą dwie, maksymalnie trzy kąpiele rocznie. Nieco inaczej wygląda to w przypadku czworonogów długowłosych – tutaj cały proces higieniczny warto odbywać co trzy tygodnie. Sporo zależy jednak od zabrudzenia pupila.

Wiele osób z pewnością stwierdzi, że szampony dla kotów nie są potrzebne, skoro same tak dokładnie dbają o swoje futerko. Nic bardziej mylnego! Tego rodzaju kosmetyki to nie tylko środki czyszczące. Produkty zostawiają delikatny, ale przyjemne zapach, a dodatkowo pomagają wygładzić sierść, a także nadać nieco blasku oraz miękkości sierści. Przed zakupem miejmy na uwadze, aby wybrać szampony bezpieczne dla mruczka. Takie znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Szampony dla kotów – jakie wybrać?

Kupując szampon do kąpieli kota, zwracajmy szczególną uwagę na skład produktu. Kocury to bardzo delikatne stworzenia, warto więc kontrolować jakość kosmetyku. Jeśli jednak planujesz zrobić zakupy właśnie w naszym sklepie – rób to bez obaw! Oferujemy wyłącznie to, co najlepsze i w pełni bezpiecznie! Jednym z szamponów jest produkt od Biogance z 98% naturalnymi składnikami, kwasami Omega 3 i 6 oraz witaminami E i A. Włosy milusińskiego będą odżywione, skóra nawilżona, a sierść chroniona przed zanieczyszczeniami. Co zrobić, kiedy nie mamy czasu na kąpiel, a chcemy odświeżyć naszego mruczka? Postaw na suchy szampon. Subtelnie czyści i nadaje piękny zapach. W pielęgnacji często znaczenie ma również wiek czworonoga. Kocięta wymagają nieco delikatniejszego wsparcia w higienie. Na to także mamy w pełni bezpieczne rozwiązanie, czyli kosmetyk, który nie podrażni, ale odpowiednio pielęgnuje sierść i skórę.