Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • ORIJEN Regional Red

  ORIJEN Regional Red Dog

  Orjen Regional Red to Biologicznie odpowiednie jedzenie dla psów w każdym wieku. Świeża wołowina angus, dzik, bizon, jagniecina romney i wieprzowina yorkshire.

  od 134,90 
 • orijen original dog

  Orijen Original Dog

  Biologicznie odpowiednie jedzenie dla psów w każdym wieku. Świeży kurczak i indyk z wolnego wybiegu, jaja ściółkowe, ryby poławiane w naturalnym środowisku.

  od 31,90 
 • ORIJEN LARGE BREED PUPPY

  ORIJEN LARGE BREED PUPPY

  ORIJEN LARGE BREED PUPPY -Karma została stworzona z myślą o szczeniętach dużych ras i ich intensywnym rozwoju.

  od 234,90 
 • ORIJEN SIX FISH DOG

  ORIJEN SIX FISH DOG to pełnoporcjowa karma dla psów wszystkich ras, w każdym wieku. Karma naturalnie tworzona według filozofii biologicznie odpowiedniego żywienia.

  od 119,90 
 • Orijen Senior Dog

  Orijen Senior Dog

  ORIJEN Senior dog zawiera 38% odżywczego białka i 19% niskoglikemicznych węglowodanów, które odżywią starsze psy zgodnie z ich biologicznymi potrzebami.

   

  od 104,00 
 • orijen fit and trim

  Orijen Fit and Trim Dog

  Karma dla dorosłych psów wszystkich ras z nadwagą. Zawiera aż 85% mięsa.

  Przepełniona jest mięsem i nie zawiera glutenu i roślinnych koncentratów białkowych, dzięki czemu pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki.

  Karma pełna jest odżywczego białka zwierzęcego, które pochodzi z kurczaka i indyka chowanych na wolnym wybiegu, ryb poławianych w naturalnym środowisku oraz jaj ściółkowych.

  od 114,00 
 • Orijen Small Breed Dog

  Orijen Small Breed Dog

  Orijen Small Breed Dog to biologiczne odpowiednie jedzenie dla psów małych ras.

  229,90 
 • Orijen Puppy

  Orijen Puppy 11,4kg

  Karma zawiera mięso kurczaka i indyka pochodzących z wolnego wybiegu, całe jaja oraz ryby poławiane w naturalnym środowisku. Składniki te pochodzą z Kanady i są dostarczane codziennie ŚWIEŻE, pełne wartości odżywczych.

  389,90 
  Wybierz opcje

Świeże i pełnowartościowe posiłki Twojego pupila to klucz do jego zdrowego i długiego życia. Istotne jest bowiem dopasowanie optymalnej ilości i jakości składników odżywczych do oczekiwań czworonoga. Dorosłe psy mają zupełnie inne potrzeby niż szczeniaczki. Należy więc dokładnie i na bieżąco analizować stan zdrowia oraz nastrój najlepszego przyjaciela. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić mu to, co najlepsze! Jednym z bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań żywieniowych jest sucha karma dla psa Orijen.

Sucha karma dla psa Orijen – co ją wyróżnia?

Karma ORIJEN dla psa reprezentuje nową klasę jedzenia, stworzoną by odżywić psy i koty zgodnie z ich ewolucyjnym przystosowaniem. Ich biologiczną potrzebą jest dieta oparta na różnorodnym mięsie i białku. ORIJEN zawiera najlepsze składniki, m.in. drób chowany na wolnym wybiegu, całe jaja ściółkowe, wołowinę Angus czy ryby poławiane w naturalnym środowisku. Mięsa pochodzą od lokalnych kanadyjskich dostawców i dostarczane są codziennie! Obdarzone zaufaniem przez miłośników zwierząt, wielokrotnie nagradzane jedzenie i przysmaki ORIJEN zagwarantują, że Wasze psy i koty będą w pełni zdrowe! Więcej możesz dowiedzieć się również na STRONIE PRODUCENTA.

Sucha karma dla psa Orijen – co znajdziesz w ofercie marki?

Jak już wiemy, sucha karma dla psa Orijen to najlepsze i bezpieczne posiłki dla milusińskich. Co znajdziemy w ofercie marki? Na początek – coś dla szczeniaków. Orijen Puppy to świeże, świetne wyselekcjonowane produkty, prosto z Kanady. Młody psiak może rozkoszować się tym, co ważne i smaczne. Kurczak, indyk, jaja, a do tego, jako wisienka na torcie, kombinacja owoców ziół i warzyw. Karma to źródło zdrowia i siły młodzieńca. Poza wiekiem dużą rolę odgrywają określone cechy danego pupila. Zdecydowanie inne potrzeby mają smukłe i wysportowane kundelki, niż czworonogi zmagające się z nadwagą. Dla tych drugich Orijen ma coś wyjątkowego! Fit and Trim Dog zawiera aż 85% mięsa. Kurczak i indyk z wolnego wybiegu, jaja ściółkowe oraz ryby łowione w naturalny sposób to źródło białka. Danie pozbawione jest jednak koncentratów białkowych pochodzenia roślinnego oraz glutenu. Dzięki temu korzystnie wpływamy na sylwetkę zwierzęcia tylko świeżymi i naturalnymi składnikami. Poza wiekiem i określonymi cechami istotna jest również rasa. Sucha karma dla psa Orijen Small Breed Dog przeznaczona jest pupili małych ras. Chrupki niewielkich rozmiarów są łatwo przyswajane. Ponadto wyróżnić warto mnóstwo plusów. Sucha karma dla psa zapewni: wyjątkowy smak, poprawę zdrowia oczu, stanu skóry oraz sierści, a także pozytywne wsparcie całego organizmu. Składniki od zaufanych dostawców pozwolą cieszyć się milusińskiemu pełnią życia!