Wiejska Zagroda

Wpisz kilka słów, wyszukamy dla Ciebie podpowiedzi

 

Szukaj produktu...
Generic filters
Filter by Marki
ACANA
CIBAU
EMPIRE - BEST SELLER
FARMINA GRAIN FREE
FARMINA N&D Low Grain
FARMINA N&D Pumpkin
FARMINA N&D Quinoa
FERINGA
GranataPet
LINCOLN PREMIUM - BEST PRICE
NATURAL TASTE
ORIJEN
WIEJSKA ZAGRODA

Kategorie produktów

Produktów na stronie:

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Wiejska Zagroda to sucha karma, przygotowana z najwyższą starannością. Wszystko po to aby w pełni uzupełniała wszystkie potrzeby organizmu Twojego psa. Regionalne produkty to gwarancja świeżości i jakości składników, z których przygotowane są karmy, i właśnie z tego powodu możemy polecić je z pełną odpowiedzialnością.

Wyobraź sobie prawdziwe, najwyższej jakości mięso, które dostarcza lokalny dostawca i to, że z niego od razu przygotowywany jest posiłek dla Twojego czworonożnego towarzysza. Proszę dodać do tego szczyptę zdrowych i wartościowych dodatków, jak warzywa i owoce. Nie zapomnij o aromatycznych ziołach. I to wszystko, czyli bardzo prostu skład! Wiejska Zagroda to zdrowy, naturalny posiłek, który nie zawiera zbóż, sztucznych konserwantów, ani też zbędnych wypełniaczy.

Mięso stanowi od 65,5% zawartości w składzie suchych karm Wiejska Zagroda. W menu tego producenta pojawiają się same wyborne pozycje. Takie smaki jak Kaczka z Gruszką, która jest niezwykle smakowita czy Białoryby zawierające w składzie śledzia, łososia oraz białoryby. Indyk z królikiem jest sugerowany dla małych psów, a to dlatego, że jest tutaj mniejszy granulat chrupka.