Farmina N&D Prime

Wpisz kilka słów, wyszukamy dla Ciebie podpowiedzi

 

Szukaj produktu...
Generic filters
Filter by Marki
ACANA
CIBAU
EMPIRE - BEST SELLER
FARMINA GRAIN FREE
FARMINA N&D Low Grain
FARMINA N&D Pumpkin
FARMINA N&D Quinoa
FERINGA
GranataPet
LINCOLN PREMIUM - BEST PRICE
NATURAL TASTE
ORIJEN
WIEJSKA ZAGRODA

Kategorie produktów

Produktów na stronie:

Wyświetlanie jednego wyniku

Linia Farmina Prime

Lata badań naukowych we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu doprowadziły zespół Farmina Vet Research do opracowania systemu żywieniowego dedykowanego naturze naszych czworonożnych domowników. N&D Prime to system żywieniowy dla mięsożerców bez dodatku zbóż, zawierający aż 70% wysokiej jakości składników pochodzenia zwierzęcego. To z całą pewnością jedna z najlepszych karm dostępnych na naszym rynku!

Każda karma Farmina N&D Prime posiada niski indeks glikemiczny, co wiąże się ze stopniowym uwalnianiem energii w ciągu dnia. Zawiera tylko naturalne przeciwutleniacze, ekstrakty bogate w tokoferole, pozwalają na naturalne utrwalenie produktów. Co ważne karmy są produkowane bez GMO i ze składników bezglutenowych. Utrwalane w ochronnej atmosferze, a co rzadkie i bardzo cenne w fazie pakowania do środka opakowań karmy zostaje wprowadzony azot, który zastępuje tlen gwarantując naturalną konserwację produktu.

Farmina Prime to także bogactwo witamin najwyższej jakości, które dzięki wtłaczaniu „na zimno”, lepiej zachowują swoje właściwości!