Zadzwoń i złóż zamówienie: +48 502 994 360

|

Zamów ponownie

Darmowa wysyłka od 119 zł

W subskrypcji dostawa zawsze 0 zł!

Yorkshire Terrier Biewer | Podstawowy Opis Rasy Psów - PetBox

Yorkshire Terrier Biewer

Opis rasy

 

Biewer Terrier to elegancki, długowłosy, trójkolorowy terier-zabawka, którego jedynym celem w życiu jest kochać i być kochanym. Utrzymują uroczą, kapryśną postawę aż do dorosłości. Noszenie jednej lub dwóch zabawek nie jest niczym zaskakującym.

Biewer Terrier jest bardzo oddanym, lojalnym członkiem rodziny i przyjaznym w stosunku do obcych. Duży odsetek Biewer Terrierów to beztroskie psy, które uśmiechają się, gdy pyta się ich, czy są szczęśliwe. Pomimo niewielkiego wzrostu, Biewer jest bardzo serdecznym, atletycznym psem i doskonałym łowcą robactwa. Są beztroskie, mają dziecięcą postawę i lubią nosić zabawki w pysku. Szybko zwraca uwagę na towarzystwo, ale nie jest stałym szczekaczem. Jak wymawia się Biewer Terrier? Bóbr, zupełnie jak nasi mali przyjaciele budujący tamy.


Wygląd i charakter

 

Yorkshire Terrier Biewer to niewielka rasa psa o długiej, jedwabistej sierści w kolorze białym, czarnym i złotym. Ich sierść jest bardzo delikatna i wymaga regularnego szczotkowania i pielęgnacji. Biewerki mają niewielkie uszy stojące, jasne oczy i krótkie łapki.

Charakter biewerki charakteryzuje się jako przyjacielski, pełen energii, wesoły i oddany swojemu właścicielowi. Są one bardzo inteligentne i łatwe do szkolenia, ale wymagają odpowiedniego podejścia ze strony swojego właściciela, ponieważ są zwykle bardzo zdecydowane i uparte. Biewerki są bardzo przywiązane do swoich właścicieli i lubią towarzystwo, ale mogą być nieco nieufne wobec obcych. Ze względu na ich niewielki rozmiar, biewerki są doskonałymi psami do życia w mieszkaniu, ale potrzebują aktywności fizycznej i umysłowej, aby utrzymać się w dobrej kondycji.

Biewerki są uważane za doskonałych towarzyszy, ponieważ są łagodne, przyjacielskie i oddane swojemu właścicielowi. Są bardzo towarzyskie i lubią zabawę, ale mogą być też nieco uparte. Biewerki to psy, które potrzebują miłości, uwagi i zabawy, a jeśli zostaną odpowiednio wychowane, będą idealnymi towarzyszami dla ludzi w każdym wieku.


Jak dbać?

 

Biewer Terrier ma długą sierść, która wymaga codziennego czesania. W przypadku bardziej jedwabistej sierści występuje minimalne zmatowienie, ale w przypadku miękkich sierści mogą pojawić się maty. Jeśli zdecydujesz się trzymać Biewera w krótkiej sierści, wymagana jest minimalna pielęgnacja. Aby utrzymać sierść w miękkiej, jedwabistej kondycji, zalecane są produkty dobrej jakości. Pielęgnacja może być wspaniałym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego psa. Oprócz regularnego szczotkowania, okazjonalna kąpiel zapewni im czystość i najlepszy wygląd, ponownie przy użyciu produktów dobrej jakości. Ich pazury należy regularnie przycinać obcinaczem do paznokci lub szlifierką, aby uniknąć przerostu, rozdwajania i pękania. Ich uszy należy regularnie sprawdzać, aby uniknąć gromadzenia się woskowiny i zanieczyszczeń, które mogą prowadzić do infekcji. Zęby należy regularnie szczotkować.

Sklep stacjonarny i punkt odbioru paczek

ul. Serwisowa 3 lok. 1

05-082 Blizne ŁaszczyńskiegoZobacz numer

Sklep stacjonarny - Warszawa

Ul. Montwiłłowska 1/5

03-890 WarszawaZobacz numer

Copyright © 2024 PetBox – wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Gophery

Koszyk zamknij