Wyświetlanie 1–48 z 431 wyników

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. To hasło absolutnie nie ulega wątpliwości. W związku z tym każdy chce dołożyć wszelkich starań, aby jego pupil miał w życiu to, co najpiękniejsze: cudowną opiekę, wsparcie, zabawę i… przekąski! Postaw na idealne przysmaki dla psów, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu!

Przysmaki dla psów – jaka jest ich rola w życiu pupila?

Przekąski są dla psów czymś naprawdę wyjątkowym i odgrywają ogromną rolę w ich życiu. Przysmaki mają być nagrodą, w zamian za określone osiągnięcia. Często więc właściciele czworonogów używają tego rodzaju posiłku w trakcie treningów, czy przy nauce nowych komend. W takim wypadku przysmaki dla psów są znakiem i komunikatem: wykonałeś dobrze swoją pracę/jestem z Ciebie dumny. Eksperci podkreślają, że smaczki pełnią więc określoną funkcję, nie mogą być darowane zwierzakowi całkowicie bez powodu. Musimy więc zadbać, aby były one przepyszne i trafiały w gusta pupila. Przekąską powinna być wyjątkowa. Aspektem dodatkowym jest budowanie wspólnej więzi z pomocą przysmaków. Zabawy, a nawet treningi, połączą milusińskiego i jego właściciela, stworzą bliskość i pogłębią wzajemną przyjaźń! Obudzi to w psiaku zaufanie i przekonanie, że smaczek jest nagrodą kojarzącą się z czymś dobrym i miłym. 

Wybierz idealne przysmaki dla psów!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ogrom przysmaków dla psów! Różnorakie formy, składy, konsystencje. Wszystko po to, aby każdy milusiński trafił tutaj na coś wyjątkowego. Z czym możesz się spotkać? Zacznijmy chociażby od kości dla psa. Naturalny produkt, bez barwników i konserwantów, wzmocni szczękę, zęby i mięśnie odpowiedzialne za żucie. Ponadto stanowić będzie ciekawą zabawę i zainteresowanie przez dłuższy czas. Szukasz czegoś dla aktywnego kundelka lub rasowca? Postaw na przysmak z indykiem i borówką w formie… serca! Tego rodzaju przysmak to dawka witamin (K, E, C) oraz minerałów (między innymi wapń i potas). Dodatkowo nie kruszą się, nie zostawiają plam na rękach, czy ubraniach, a ponadto pięknie pachną! Co jeszcze znajdziesz w ofercie przysmaków dla psów? Zupełnie nietypowe – pasty! Regulują układ trawienny i nerwowy. Pastą wypełnisz niektóre z zabawek, lub podasz ją bezpośrednio po treningu. Ciekawą alternatywą są także gęsie przełyki. Psiaki, te duże i małe, potrzebują dużych dawek białka pochodzenia zwierzęcego. Z pomocą zjawiają się więc gęsie przysmaki. Produkt jest hipoalergiczny i zdrowy, śmiało zastąpi gumowe gryzaki, a w gratisie otrzymamy pakiet witamin i minerałów.